25 marca: Drzwi otwarte Change Leadership Program oraz wykład profesora Piotra Płoszajskiego

25 marca ponownie zapraszamy na drzwi otwarte Game Changers Academy!
Przedstawimy szczegóły naszego najnowszego kursu liderskiego – GCA Change Leadership Program oraz umożliwimy udział w mini wykładzie profesora Piotra Płoszajskiego. 

Ostatnie dwa lata – a nawet tygodnie – zmuszają liderów do przedefiniowywania modeli i paradygmatów biznesowych, szybkiego i mądrego reagowania na zmieniające się otoczenie rynkowe i nowe trendy. Nie wszystkie organizacje radzą sobie z tymi wyzwaniami. Wierzymy, że 6 modułowy kurs liderski – GCA Change Leadership Program, adresuje część wyzwań i pomoże managerom poradzić sobie z budowaniem odporności własnej i organizacji w czasach tak dynamicznych zmian i kryzysów. 

Podczas spotkania 25 marca będzie okazja by porozmawiać z jednym z prowadzących GCA CLP – Piotrem Dziedzicem, który jest trenerem, coachem oraz konsultantem z ponad 20-letnim doświadczeniem, a w programie Change Leadership prowadzi aż 3 moduły!

Szczegóły programu możecie poznać również wchodząc w zakładkę Change Leadership Program lub klikając w zdjęcie.

Wystąpienie Profesora Piotra Płoszajskiego pod tytułem STRATEGIE W CZASACH BEZSILNOŚCI PREDYKCYJNEJ – JAK UCIEC PRZED WYBUCHAJĄCYM WULKANEM, podczas którego poruszy m.in. takie zagadnienia:

 • Jak firmy reagują na trendy? 
 • Jak organizacje zmieniają strategie w obliczu trendów i zmian? 
 • Przykłady sukcesów i porażek 

 

Szczegóły spotkania 

Spotkanie online w piątek 25 marca, 11:30 – 12:30. Miejsce: ZOOM

Rejestracja:

  Imię

  Nazwisko

  Stanowisko

  Nazwa firmy

  Numer kontaktowy

  Adres email

  Dlaczego chcesz wziąć udział w spotkaniu?

  Czy rozważasz udział w programie GCA Change Leadership Program?

   
   
  UWAGI:

  1. Game Changers Academy rezerwuje sobie prawo do selekcji nadesłanych zgłoszeń w szczególności do odrzucenia zgłoszeń kierowanych przez jednostki prowadzące działalność konkurencyjną wobec organizatora. Potwierdzenie udziału w spotkaniu zostanie przesłane na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail.

  Informację o odwołaniu uczestnictwa w spotkaniu prosimy przekazać drogą mailową na adres: kontakt@gamechangersacademy.eu

  Oświadczam, że:

  Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO]

   

  Related Posts