RELACJE

Game Changers Academy od 2017 roku realizuje spotkania otwarte, w ramach promowania i dyskutowania o nowoczesnym zarządzaniu. Pierwsze spotkanie, jakie stworzyliśmy dla managerów, liderów zespołów, dyrektorów departamentów, szefów firm i zarządzających organizacjami, dotyczyło transformacji biznesowej. To spotkanie łączyło w sobie eksperckość, doświadczanie i interakcje między uczestnikami. Były to warsztaty The Game of Business Evolution (relacja tutaj) – warsztaty liderów cyfrowej transformacji. Projektując to wydarzenie, jak i każde z pozostałych, braliśmy pod uwagę przede wszystkim obecne trendy i wyzwania zarządzania. Zagadnienie cyfrowej transformacji, łączenia korporacji ze startupami, przeżywało wówczas złoty czas. Oczywiście ten proces nadal trwa, choć w 2017 nie był jeszcze tak powszechny – dziś nie trzeba nikogo przekonywać o wartości akceleracji startupów do korporacji.

Z tego wniosku wyłania się jedna z ważnych cech oraz celów spotkań organizowanych przez Game Changers Academy – edukowanie rynku i stwarzanie kontekstów do wymiany wiedzy między praktykami, ekspertami i teoretykami. Seria The Game Of.. na stałe wpisała się w kalendarze sympatyków nowoczesnego zarządzania i pasjonatów najnowszych trendów z zakresu kompetencji liderów. Zarówno ci, którzy śledzą najnowsze badania, jak i ci, którzy instynktownie przecierają szlaki nowych sposobów wdrażania zmian, projektów czy zarządzania zespołami, goszczą na naszych spotkaniach. Wszyscy są mile widziani, dlatego, że siłą Game Changers Academy i wartością, którą wyznajemy jest różnorodność. Ta wartość przejawia się również w formach naszych wydarzeń – od dużych spotkań o charakterze konferencji, przez kameralne tematyczne masterclass, po częściowo otwarte moduły naszej rocznej akademii GCA Master of Business Change. 

Dla uczestników naszych programów rozwojowych dla liderów zmian, przewidzieliśmy możliwość bezpłatnego udziału we wszystkich inicjatywach, jakie podejmujemy. Dzięki temu Klub Liderów Game Changers Academy to dziś szeroka sieć, w której znajdują się zarówno profesorowie, doktorzy, prezesi, jak i managerowie i specjaliści, którzy mają ambicje by przełamywać schematy i skutecznie wdrażać najbardziej złożone zmiany. Nasze wydarzenia dedykujemy wszystkim tym, którzy chcą zmieniać swoje organizacje, szukają inspiracji z zakresu nowoczesnego zarządzania, oraz tych, którzy chcą się rozwijać w duchu experiential learning. Dziś w czasach ‘bycia zdalnie’, realizujemy również wydarzenia otwarte online, których relacje zamieścimy wkrótce. Ten nowy dla nas format jeszcze na początku 2020 roku, dziś jest już oswojony i możemy pochwalić się udanymi realizacjami interaktywnych spotkań w tej formule. 

Zachęcamy do obejrzenia kilku relacji z wybranych wydarzeń Game Changers Academy, jeśli zainspirowało Cię nasze podejście i sposób działania, zachęcamy do kontaktu i współpracy przy kolejnych spotkaniach, głęboko wierzymy w siłę partnerstw, łączenie know-how i cross branżowe działanie. 

Masz pomysł na wspólne wydarzenie, chcesz dołączyć do grona partnerów Game Changers Academy – napisz do nas kontakt@gamechangersacademy.eu

Zapisz się do newslettera

Whoops, you're not connected to Mailchimp. You need to enter a valid Mailchimp API key.