ABSOLWENCI

Programy rozwojowe dla liderów zmian i ich zespołów przyciągają zarówno sympatyków zmian, jak i tych, którzy na hasło zmiana widzą szereg problemów i ryzyko niepowodzenia. Game Changers Academy łączy te dwie perspektywy w poszukiwaniu złotego środka. Co to dla nas oznacza? Staramy się uchwycić różne spojrzenia, doświadczenia z obszaru wdrażania zmian, zapraszając do udziału w programie przedstawicieli korporacji, MŚP (liderów zespołów, managerów, dyrektorów departamentów, szefów strategii i nowych biznesów, członków zarządu), oraz reprezentantów 3 sektora (NGO). Co ważne, ten aspekt łączenia różnych światów (biznesu i sektora non-profit), uczestnicy wskazują jako jedna z kluczowych wartości udziału w programie GCA Master of Business Change. Poniżej kilka opinii od naszych Absolwentów.

Game Changers Academy daje narzędzia do tego jak budować grupę, prowadzić grupę, jak w ustrukturyzowany sposób zarządzać niemierzalnymi, trudnymi sytuacjami, które napotykamy w przeprowadzeniu wszelkich zmian.

Małgorzata StężyckaHR Manager, The Heart (2019)

To była unikatowa możliwość zdobycia praktycznych umiejętności, które są dzisiaj potrzebne na rynku.

 

Bogusław TobiaszRegional IT & Digital Innovation, Director CEE, BAYER (2019)

Bardzo doceniam moduł z testem Gallupa. Można tam spojrzeć na różne typy osobowości, ich rolę w zespole. Głębiej niż dotychczas to robiłem. Wiele rzeczy które tutaj zobaczyłem i usłyszałem wprowadziliśmy już w firmie. I działa!

 

Michał KrygierSales Director, Board Member Unilever Polska (2019)

Zdecydowanie polecam GCA tym, którzy szukają „nowej perspektywy” i „motywacji”. Program daje uczestnikom możliwość spojrzenia na wiele własnych kwestii zawodowych (choć nie tylko) z nieco innej perspektywy. Rozmowy, panele dyskusyjne czy też same gry to z kolei olbrzymie źródło inspiracji, które w pewien sposób korygują nasze dotychczasowe postrzeganie otaczającego świata, wskazując nam alternatywne ścieżki własnego rozwoju.  Dla mnie już sam okres uczestnictwa w GCA był bardzo ciekawy, w tym czasie miałem możliwość współtworzenia nowej spółki w ramach naszej Grupy.
Tuż po zakończeniu GCA dołączyłem do jednej z naszych spółek zlokalizowanych w Rumunii, gdzie przebywam do chwili obecnej.

Michał LejaCFO, Board Member Omniasig VIG (Vienna Insurance Group)

Moduł, który zapamiętam to Samoświadomość lidera. Nazwa może nie brzmi zbyt biznesowo, ale jednak odcisnęło to w moje głowie piętno i nauczyło mnie, w jaki sposób powinienem współpracować i komunikować się z różnymi szczeblami organizacji, ale też osobami spoza niej.

Zaskoczeniem był dla mnie cały program, który od pierwszego dnia warsztatów wyglądał całkowicie inaczej niż wszystko w czym dotychczas brałem udział. Udział polecam wszystkim osobom, które chcą doświadczyć czegoś innego, spotkać fantastycznych ludzi i mieć chwilę na autorefleksję, bo w codziennej gonitwie tego czasu brakuje.

 

Łukasz BałkowiecRegional Consulting Director South East Europe, SAS

Przełomowy dla mnie już był sam początek, a więc praca i spotkanie z mentorką. Na pierwszym spotkaniu ustaliłyśmy sobie, jaki jest mój cel udziału w Akademii. (..) to co mi jeszcze dała Akademia, to gry (..) to w trakcie nich, w bardzo fajny, taki naturalny sposób, mogłam naprawdę doświadczyć innych rzeczy. Uczyć się wychodzenia ze swojej strefy komfortu czy doświadczyć zmian. 

Katarzyna ZawodzińskaMarketing Manager , Unilever

Przychodząc na Game Changers Academy byłem pełen ciekawości u otwarty na nowe wyzwania, nowe informacje. Uczestnictwo w tym programie nie zawiodło mnie, spotkałem to, czego oczekiwałem. Możliwość spotkania ludzi, którzy mają zupełnie inne doświadczenie biznesowe, pochodzą z innych branż. Było to bardzo ciekawe, żeby wymieniać się poglądami w trakcie modułów. Sam sposób prowadzenia zajęć był inspirujący, dużym rozróżnieniem względem innych programów jest to prowadzone na przykładzie różnych gier. Udział w programie dostarczył mi kilku narzędzi, które mogę stosować, które już zastosowałem. 

 

 

Paweł GizaVice President of the Board, Nationale-Nederlanden

Zapisz się do newslettera

Dołącz do społeczności

Game Changers Academy!

Zapisz się na newsletter

i otrzymuj bezpłatne zaproszenia na nasze spotkania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danychosobowych dla celów marketingowych, przy czym zgodę swoją wyrażam dobrowolnie.