ABSOLWENCI

Programy rozwojowe dla liderów zmian i ich zespołów przyciągają zarówno sympatyków zmian, jak i tych, którzy na hasło zmiana widzą szereg problemów i ryzyko niepowodzenia. Game Changers Academy łączy te dwie perspektywy w poszukiwaniu złotego środka. Co to dla nas oznacza? Staramy się uchwycić różne spojrzenia, doświadczenia z obszaru wdrażania zmian, zapraszając do udziału w programie przedstawicieli korporacji, MŚP (liderów zespołów, managerów, dyrektorów departamentów, szefów strategii i nowych biznesów, członków zarządu), oraz reprezentantów 3 sektora (NGO). Co ważne, ten aspekt łączenia różnych światów (biznesu i sektora non-profit), uczestnicy wskazują jako jedna z kluczowych wartości udziału w programie GCA Master of Business Change. Poniżej kilka opinii od naszych Absolwentów.

Game Changers Academy daje narzędzia do tego jak budować grupę, prowadzić grupę, jak w ustrukturyzowany sposób zarządzać niemierzalnymi, trudnymi sytuacjami, które napotykamy w przeprowadzeniu wszelkich zmian.

Małgorzata StężyckaHR Manager, The Heart (2019)

Kiedy postawiono przede mną wyzwanie przeprowadzenia cyfrowej transformacji w firmie, miałem dwa wyjścia. Próbować zrobić to w pojedynkę albo zbudować szeroką koalicję, wciągnąć maksymalnie dużo ludzi, zrobić to systemowo. Wybrałem tę drugą drogę i dlatego przyszedłem do Game Changers Academy i wziąłem udział w Master of Business Change.

 

Bogusław TobiaszVP, Head of Digital Hub, Global Development Center’s, Bayer

Bardzo doceniam moduł z testem Gallupa. Można tam spojrzeć na różne typy osobowości, ich rolę w zespole. Głębiej niż dotychczas to robiłem. Wiele rzeczy które tutaj zobaczyłem i usłyszałem wprowadziliśmy już w firmie. I działa!

 

Michał KrygierSales Director, Board Member Unilever Polska (2019)

Zdecydowanie polecam GCA tym, którzy szukają „nowej perspektywy” i „motywacji”. Program daje uczestnikom możliwość spojrzenia na wiele własnych kwestii zawodowych (choć nie tylko) z nieco innej perspektywy. Rozmowy, panele dyskusyjne czy też same gry to z kolei olbrzymie źródło inspiracji, które w pewien sposób korygują nasze dotychczasowe postrzeganie otaczającego świata, wskazując nam alternatywne ścieżki własnego rozwoju.  Dla mnie już sam okres uczestnictwa w GCA był bardzo ciekawy, w tym czasie miałem możliwość współtworzenia nowej spółki w ramach naszej Grupy.
Tuż po zakończeniu GCA dołączyłem do jednej z naszych spółek zlokalizowanych w Rumunii, gdzie przebywam do chwili obecnej.

Michał LejaCFO, Board Member Omniasig VIG (Vienna Insurance Group)

Moduł, który zapamiętam to Samoświadomość lidera. Nazwa może nie brzmi zbyt biznesowo, ale jednak odcisnęło to w moje głowie piętno i nauczyło mnie, w jaki sposób powinienem współpracować i komunikować się z różnymi szczeblami organizacji, ale też osobami spoza niej.

Zaskoczeniem był dla mnie cały program, który od pierwszego dnia warsztatów wyglądał całkowicie inaczej niż wszystko w czym dotychczas brałem udział. Udział polecam wszystkim osobom, które chcą doświadczyć czegoś innego, spotkać fantastycznych ludzi i mieć chwilę na autorefleksję, bo w codziennej gonitwie tego czasu brakuje.

 

Łukasz BałkowiecRegional Consulting Director South East Europe, SAS

Przełomowy dla mnie już był sam początek, a więc praca i spotkanie z mentorką. Na pierwszym spotkaniu ustaliłyśmy sobie, jaki jest mój cel udziału w Akademii. (..) to co mi jeszcze dała Akademia, to gry (..) to w trakcie nich, w bardzo fajny, taki naturalny sposób, mogłam naprawdę doświadczyć innych rzeczy. Uczyć się wychodzenia ze swojej strefy komfortu czy doświadczyć zmian. 

Katarzyna ZawodzińskaMarketing Manager , Unilever

Przychodząc na Game Changers Academy byłem pełen ciekawości u otwarty na nowe wyzwania, nowe informacje. Uczestnictwo w tym programie nie zawiodło mnie, spotkałem to, czego oczekiwałem. Możliwość spotkania ludzi, którzy mają zupełnie inne doświadczenie biznesowe, pochodzą z innych branż. Było to bardzo ciekawe, żeby wymieniać się poglądami w trakcie modułów. Sam sposób prowadzenia zajęć był inspirujący, dużym rozróżnieniem względem innych programów jest to prowadzone na przykładzie różnych gier. Udział w programie dostarczył mi kilku narzędzi, które mogę stosować, które już zastosowałem. 

 

 

Paweł GizaVice President of the Board, Nationale-Nederlanden

Potrzebowałem rozwinąć swoje kompetencje i szukałem narzędzi do zarządzania. Świetne są gry i symulacje, zastosowane w programie. Dzięki nim wchodzi się w autentyczne interakcje z uczestnikami. Również prowadzący są prawdziwie zaangażowani w realizację programu.

Rafał Koniecek ADWOKAT, Partner Zarządzający KONIECEK spółka adwokacka sp.p.

W efekcie udziału w programie udało mi się zrealizować wiele postawionych przede mną celów. Szczerze i serdecznie polecam udział w Game Changers Academy tym, którzy nie chcą stać w miejscu i podążać za rynkiem, tylko chcą ambitnie wytyczać nowe ścieżki i swoją wizję.

 

 

Katarzyna Wierzbowska Prezeska i Założycielka Foster Clinic Założycielka Fundacji Sieć Przedsiębiorczych Kobiet, Funduszu VC Black Swan

Siłą tego programu są zdecydowanie ludzie, którzy dołączają do tego programu, którzy się pojawiają na zajęciach. Ludzie, którzy mają odwagę robić rzeczy niecodzienne.

Aneta Trojanowska HR Sales Director, Nationale-Nederlanden

Do GCA trafiłem po długich poszukiwaniach kompleksowego programu, który pozwoliłby mi rozwinąć moje umiejętności managerskie. Prawie zdecydowałem się już na studia podyplomowe, ale w ostatniej chwili trafiłem na program GCA MBC i zdecydowałem się wziąć w nim udział. Jak się później okazało – to była słuszna decyzja.

 

 

Karol SojaHead of SEO, Vestigio

GCA uczy przydatnych narzędzi, ale co najważniejsze – angażuję uczestników na 100% w proces i pozwala na własną refleksję, rozwój i samoświadomość zasobów, możliwości oraz obszarów do rozwoju. Dzięki GCA nabrałam odwagi w planowaniu i wdrażaniu, nauczyłam się, że czasami potrzeba czasu na zmianę.

Aleksandra KowalskaDoradczyni Strategiczna, Związek Miast Polskich

Bardzo wierzę w to, że jednym z kluczowych zadań w zarządzaniu organizacją jest wprowadzanie zmian, ulepszeń, szukanie nowych ścieżek. Czynienie świata, chociaż w mikroskali, lepszym. To dla mnie bardzo ważne. Dlatego w zeszłym roku zdecydowałem się wziąć udział w IV edycji Programu Master of Business Change. Dziękuję Game Changers Academy, za bardzo intensywną naukę, inspirujących prowadzących, wymianę doświadczeń z liderami z przeróżnych środowisk (od Prezydenta Miasta, przez NGO’sy, Kancelarie Prawne, Software House’y aż po wielkie korporacje), poznawanie nowych perspektyw, przydatne narzędzia zarządzania w zmianie i trening działania w grach i symulacjach szkoleniowych.  To było WOW! 

 

 

Michał FeldmanPsychiatra Prezes NZOZ Centrum Terapii DIALOG

Zapisz się do newslettera

Whoops, you're not connected to Mailchimp. You need to enter a valid Mailchimp API key.