20.02 Lunch & Learn Spotkanie Liderów „Strategia na Rozdrożu” Wrocław

20 lutego, 12.30-14.30
Business Link, Green2Days ul. Szczytnicka 11, Wrocław.

Zapraszamy na drugie spotkanie  liderów z cyklu „Strategia na rozdrożu”. Tym razem we Wrocławiu.

W gronie liderów, menedżerów, osób odpowiedzialnych za organizacyjne transformacje chcemy porozmawiać o strategii w zmiennych, nieprzewidywalnych czasach.
„Potrzebujemy więcej myślenia strategicznego, a mniej planowania”  twierdzi Henry Mintzberg, profesor zarządzania w INSEAD.
Obserwujemy, jak stare myślenie o planowaniu strategicznym przestaje pasować do dynamicznej rzeczywistości. Wizja i strategiczny kierunek, połączone z gotowością do zmiany i szybkiej adaptacji stały się o wiele ważniejsze od sztywnych planów. Ale czy jesteśmy na to gotowi?

Lunch and Learn 8 - Game Changers Academy

Tematy spotkania:

– Czy w pędzącym świecie BANI, VUCA – planowanie strategiczne ma jeszcze sens?
– Czy kaskadowanie zmian i decyzji jest w tym tempie wykonalne?
– Jak przekuć wizję w plan działania?
– Jeśli nie XX-wieczne planowanie strategiczne, to co dalej?

Dla kogo jest to spotkanie?

  • Jesteś liderem/ liderką i szukasz inspiracji w obszarze definiowania i wdrażania strategii.
  • Doceniasz wymianę myśli, dyskusje w interdyscyplinarnym gronie menedżerów i liderów z różnych organizacji.
  • Szukasz inspiracji, ciekawych doświadczeń korporacyjnych, organizacyjnych z wdrażania ambitnych projektów i angażowania ludzi do zmian.
  • Szukasz okazji do rozwoju osobistego i zawodowego w obszarze nowoczesnego przywództwa.

Spotkanie liderów poprowadzą:
Joanna Średnicka
Co-Founder Game Changers Academy, CEO Pracownia Gier Szkoleniowych.
Współzałożycielka Pracowni Gier Szkoleniowych, pomysłodawczyni przedsięwzięcia gier online w badaniu kompetencji Competence Game oraz inicjatorka Game Changers Academy. Przedsiębiorczyni, partner zarządzająca w trzech spółkach z obszaru doradztwa, szkoleń metodą gier, rozwoju a także biznesu e-commerce (experiencecorner.com). Doktor Nauk Społecznych.

Jagoda Gandziarowska-Ziołecka
Dyrektor Programowa, Game Changers Academy.
Ekspertka metod gier i symulacji w procesach szkoleniowych. Partner zarządzająca i współzałożycielka Pracowni Gier Szkoleniowych. Specjalizuje się w wykorzystywaniu gier symulacyjnych w procesach budowy nowych zespołów, usprawniania komunikacji w organizacjach, wdrażania zasad współpracy opartej na zaufaniu i zorientowanej na osiąganie celów. Autorka publikacji na temat wykorzystania gier i symulacji w administracji publicznej. Pasjonuje ją jakość współpracy w życiu publicznym.

Informacje praktyczne:

– Data: 20 lutego 2024
– Godzina: 12:30 – 14.30
– Lokalizacja:  Business Link Szczytnicka 11, Wrocław

Zapisz się przez ten formularz, to zajmie tylko 1 minutę.

Konieczność zapisów:

Prosimy o zgłoszenie chęci udziału w spotkaniu. Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy przez formularz.

Game Changers Academy

Jesteśmy zespołem, który wspiera liderów w rozwoju, dając im nowatorskie narzędzia zarówno do wzmacniania swoich kompetencji jak i samorozwoju. Wokół GCA zgromadziliśmy ludzi, którzy są innowatorami w swoich dziedzinach,  angażują się w projekty, zarówno w swoich organizacjach, jak i poza nimi, dzieląc się doświadczeniem na zewnątrz.

Jak mówią twórcy Game Changers Academy „Stworzyliśmy Game Changers Academy by inspirować i wspierać tych, od których zależy sukces transformacji. Tych, którzy są nośnikami zmian w firmie i którzy nie tylko są otwarci na inspiracje z zewnątrz swojej firmy, ale również mają motywację, aby to ich projekty znalazły się wśród tych, które zostaną skutecznie przeprowadzone, którzy chcą zdobyć nowe narzędzia pomagające w przeprowadzaniu zmian i lepiej poznać siebie. Tak, żeby zmaksymalizować szansę na sukces.”

Partnerem wydarzenia w Poznaniu jest Business Link
LOGO LONG 01 - Game Changers Academy

Related Posts