POWER SHOT szkolenie dla kadry zarządzającej

GCA Power Shot to energetyczne doświadczenie, które przygotuje Twój zespół na wspólne wyzwania transformacji biznesowej. To szkolenie dla kadry zarządzającej, które zmienia zasady gry. Otwiera głowy, przynosi nowe wnioski, poszerza horyzont.

Od kadry zarządzającej i menedżerskiej będzie to wymagać nowych umiejętności i kompetencji, związanych z szybkim podejmowaniem trudnych decyzji, odbudowy zaangażowania swoich zespołów i zarządzania w zmianie.

Power Shot odpowiada na te wyzwania. To Szybki, kompaktowy, energetyzujący koktajl dla Top Kadry, który wybije ze żmudnego rytmu pracy, analizy danych, zarządzania zespołem i siedzeniem przed ekranami.
W zamian przynosi odświeżenie perspektywy, otwarcie na nowe rozwiązania i lepsze przygotowanie do szybkiej transformacji i nieuniknionych zmian.

 

W jakich sytuacjach Power Shot będzie wspierał Top Kadrę?

ENERGETYCZNA PRZERWA

Koniec z nudnymi spotkaniami przy flip charcie. Zawsze kiedy trzeba wzmocnić zaangażowanie: na konferencjach, retrospekcjach, długich zebraniach.

WYJAZD TOP KADRY

Doskonały element rozwojowy i wspierający wspólne zrozumienie zespołu. Pomysł na aktywność na wyjeździe, czy korporacyjnym evencie.

NOWA STRATEGIA

W obliczu trudnej transformacji. To świetny wstęp do pracy strategicznej, kiedy trzeba zebrać różne punkty widzenia aby zobaczyć wspólny cel.

Intensywne i krótkie szkolenie dla zespołu zarządzającego

To czas na spojrzenie z innej perspektywy na Wasze wyzwania, na Waszą strategię i Wasze relacje. Przegrupowanie sił, zmianę azymutu.

Zawsze metodą gier i symulacji biznesowych

Dawka doświadczenia, gra lub modelowana dyskusja, która jest trafioną metaforą działania firmy. Dotyka Waszych wyzwań. Otwiera oczy na rzeczy nieoczywiste. Pozwala wdrożyć nowe rozwiązania.

Nietypowa formuła i zaskakujący efekt

Wnioski z gry, które wnoszą nową jakość w najważniejsze aspekty funkcjonowania Top Kadry. W wersji "light" - poprawienie rleacji i wzmocnienie ich w zespole. W wersji "serious" - usprawnienie konkretnych obszarów: komunikacji, planowania i transformacji biznesu.

GCA Power Shot

6 propozycji Power Shotów w odpowiedzi na wyzwania kadry zarządzającej Jako lider w rozmowie z konsultantem Game Changers Academy określisz, na który element będzie położony największy akcent podczas Power Shot. Spotkanie zostanie poprowadzone tak, żeby wspólna praca zespołu zarządzającego była podporządkowana najważniejszemu dla Was w tym momencie wymiarowi.
Budowa tożsamości i współpracy top kadry

Wspólny cel, mocne relacje!

Liderzy którzy pracują razem, często nie mają czasu żeby lepiej się poznać i zrozumieć inne perspektywy osób w kadrze zarządzającej. Jak myślą? Jak podejmują decyzje? Co jest dla nich ważne? Power shot daje możliwość orkiestracji mocnych osobowości, a jej efektem jest powrót zespołowej mocy i świeża wizja.

Kiedy zespół stoi przed dużym wyzwaniem

Zmiana, strategia, adaptacja!

Remedium dla zespołów zarządzających które stoją przed dużym wyzwaniem. Zwiększa elastyczność i poprawia komfort w przechodzeniu przez transformacje. Pomaga odkryć zaskakujące benefity zmiany, zmienia perspektywę, otwiera głowy.

Burzy organizacyjne silosy

Mury runą!

Kiedy nieefektywna komunikacja generuje chaos – obniża zasoby całej organizacji.
Tworzenie się silosów, czyli barier w przekazywaniu kluczowych informacji jest spowodowane przez brak poczucia odpowiedzialności za wspólne osiągnięcie celu. 
Power shot burzy te mury, ulepsza umiejętności odczytywania potrzeb zespołu, nawigowanie w konflikcie i szybkie podejmowanie decyzji. 

Uczenie się na błędach

Wieczór porażek (F**k-up Night)

Rozmowa o porażkach, z moderowana dyskusją o błędach i kryzysach, a przede wszystkim o wnioskach które z nich płyną. Niezwykła kolacja, której efektem jest helikopteryczne spojrzenie na biznes,  i swoją rolę w zespole. Wymaga odwagi i zmierzenia się z dyskomfortem, ale zmienia znaczenie niepowdzenia i błędu. Wyzwala. Inspiruje do twórczej dyskusji o przyszłości.

świeża energia w kadrze zarządzającej

Wzmacnianie zespołu liderów

 

Kadra zarządzająca to często zespół mocnych osobowości, którym trudno znaleźć przestrzeń na budowanie relacji. Ta formuła wspiera ich umacnianie, a przez to pogłębia wzajemne zaufanie. Komunikacja poprawia się, maleje stres, uruchamia się świeżą energia do współdziałania.

Jak jeszcze możemy pomóc w rozwoju i budowaniu odporności zespołu liderów?

Zaprojektujemy wydarzenie na miarę Twoich potrzeb

Zmiana strategii i specyficzne wyzwania branży? Połączenie, fuzja lub przejęcie? Dziesiątki gier i symulacji biznesowych oraz eksperci i trenerzy z doświadczeniem, pomogą odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

GCA Power Shot dostępne również online

Dzięki intensywnemu doświadczeniu gry lub symulacji spotkanie Power Shot umożliwia spojrzenie z boku na zespół zarządzający i na stojące przed nim wyzwania. Czas na spojrzenie z innej perspektywy na Twoje wyzwania!
INTERESUJE CIĘ OFERTA GAME CHANGERS ACADEMY POWER SHOT?
GCA Power Shot ONLINE może być zarówno spotkaniem integracyjno-integrującym, budującym zespół z osób zarządzających, jak i pretekstem do pracy nad strategią czy komunikacją, kluczową przy planowaniu i skutecznym wprowadzaniu zmian. Jeśli ponadto potrzebujesz inspiracji eksperta lub Game Changera znajdziemy odpowiedniego gościa spotkania.

Game Changers Academy Power Shot

Energetyczne spotkania kadry zarządzającej, które pomagają sprostać wyzwaniom biznesowym.

Przed Wami spotkanie kadry managerskiej, na którym zapadną ważne decyzje dla całej organizacji? Zarząd przygotowuje nową strategię? A może szukasz alternatywy na cykliczne spotkanie managementu albo chcesz wypracować formułę współpracy w zespole silnych osobowości? Wasi managerowie potrzebują lepiej się poznać i zintegrować?

Game Changers Academy Power Shot jest dla Was! 

Jeśli chcesz otrzymać propozycję dla Twojego zespołu napisz do nas kontakt@gamechangersacademy.eu lub zadzwoń +48 609 034 542 .
Jeśli wolisz skorzystać z formularza, napisz nam czego poszukujesz:

    Zapisz się do newslettera

    Whoops, you're not connected to Mailchimp. You need to enter a valid Mailchimp API key.