IDEA

Historia Game Changers Academy sięga kilka lat wstecz, kiedy Joanna Średnicka – Dyrektor zarządzająca Pracowni Gier Szkoleniowych wraz z Tomaszem Rudolfem, ówczesnym CEO The Heart, postanowili połączyć siły i know-how obu organizacji i stworzyć program dla liderów zmian. Ale nie samotnych liderów, a tych, którzy będą angażować swoich ludzi w procesy zmian, co w praktyce oznaczało włączenie w udział w Game Changers Academy kluczowych zespołów z organizacji. Celem GCA od początku istnienia, jest uświadamianie roli zespołowości w przeprowadzaniu transformacji. Cały proces powstania programu wspierał Rafał Olejniczak – niezależny konsultant, coach i trener z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach zarządczych. W ramach akademii rozwojowej GCA Master of Business Change, dostarczamy unikalnych doświadczeń rozwojowych dla ludzi i organizacji, których łączy WYOBRAŹNIA i PASJA. Uczestnicy naszych programów trenują umiejętność wywierania realnego wpływu na rzeczywistość – firm, organizacji, lokalnych wspólnot, planety.
Rozwiązania pod marką Game Changers Academy to szereg doświadczeń, o różnym czasie trwania – od jednorazowych, energetycznych shotów (strzałów) dla TOP Kadry – GCA Power Shot; przez dedykowaną dla danej organizacji, jej potrzeb i celów, akademię – GCA Essentials; po roczny program rozwojowy dla game changerów, strategów, implementatorów, którzy dostrzegają współzależności i potrafią z nich czerpać – GCA Master of Business Change.

Wokół GCA zgromadziliśmy ludzi, którzy są innowatorami w swoich dziedzinach, którzy angażują się w projekty, zarówno w swoich organizacjach, jak i poza nimi, dzieląc się doświadczeniem na zewnątrz. Jak mówią twórcy Game Changers Academy „Stworzyliśmy Game Changers Academy by inspirować i wspierać tych, od których zależy sukces transformacji. Tych, którzy są nośnikami zmian w firmie i którzy nie tylko są otwarci na inspiracje z zewnątrz swojej firmy ale również mają motywację, aby to ich projekty znalazły się wśród tych, które zostaną skutecznie przeprowadzone, którzy chcą zdobyć nowe narzędzia pomagające w przeprowadzaniu zmian i lepiej poznać siebie. Tak, żeby zmaksymalizować szansę na sukces.”

GCA powstało by pomagać  omijać, przesuwać, przeskakiwać – pokonywać przeszkody pojawiające się na drodze do wdrożenia innowacji i przeprowadzenia transformacji organizacyjnej. Zespołowo, wciągając do drużyny innych, bo to nie pojedynczy liderzy budują nowoczesne i zwrotne organizacje. Koncentrujemy się na liderach wraz z ich zespołami. Te zespoły, w efekcie udziału w GCA, stają się ambasadorami zmian, którzy rozumieją zmianę, potrafią sobie radzić z oporem w jej wdrażaniu, oraz mają wiedzę i umiejętności by włączać pozostałych ludzi z organizacji do współtworzenia nowej rzeczywistości.

​Jak jest dziś, czym może pochwalić się Game Changers Academy?

Flagowym projektem Akademii GCA jest kompleksowy, roczny program, wzmacniający umiejętności zarządzania zmianą i niejednoznacznością, samoświadomość managerską, zaufanie i odwagę. Program kładący nacisk na naukę przez doświadczenie, zdobywane w interaktywnych grach i symulacjach biznesowych. Forum wymiany doświadczeń między organizacjami oraz otwartej i szczerej rozmowy z ekspertami i gośćmi. Lider otrzymuje dodatkowe wsparcie od mentorów podczas sesji mentoringowych, aby w pełni świadomie skorzystać i zaplanować swój udział w Programie. By się przekonać i doświadczyć mocy Game Changers Academy, zachęcamy do udziału w kolejnej edycji, tym razem hybrydowej – łączącej online z offlinem – która rusza już w 2021 roku.

Z biegiem czasu Game Changers Academy rozszerzyło ofertę o programy rozwojowe realizowane wewnątrz organizacji (GCA Essentials), Power Shoty – specjalną ofertę dla zespołów zarządzających, czyli krótkie energetyczne spotkania odpowiadające na bieżące wyzwania oraz GCA Mentoring, a więc możliwość pracy indywidualnej z mentorami Akademii.

Rafał Olejniczak
Coach, Mentor,
Co-Founder Game Changers Academy
Joanna Średnicka
CEO Pracownia Gier Szkoleniowych,
Co-Founder Game Changers Academy

Poznaj lepiej idee Game Changers Academy

Unikalny format

Intensywny minimalizm. Dla zabieganych, którzy chcą się rozwijać.

Nauka przez gry

Każde ze spotkań opiera się o wspólne doświadczenie angażujących gier symulacyjnych lub specjalnie zaprojektowanych interaktywnych ćwiczeń dla kadry managerskiej.

Społeczność liderów zmian

Dyskusje i wymiana doświadczeń w gronie uczestników, praktyków, ekspertów, GameChangerów i zaproszonych gości.

Troska o każdą minutę

Połączenie najnowszych teorii, intensywnych przeżyć i narzędzi w trakcie spotkań Game Changers Academy. Dobieranych odpowiednio do formatów online, hybrydowych, oraz stacjonarnych.

Praktyczne zastosowanie

Każda z firm wykorzystuje zdobywaną wiedzę i narzędzia do doskonalenia procesu transformacji. Wspieramy szybkie wdrożenie nowych metod.

Stworzyliśmy Game Changers Academy by inspirować i wspierać tych, od których zależy sukces transformacji.

Dla kogo?

– dyrektorów strategii, innowacji i rozwoju
– liderów zmian organizacyjnych i projektów strategicznych
– osób odpowiedzielnych za cyfrową transformację
– szefów nowych biznesów
– managerów odpowiedzialnych za HR i kulturę organizacyjną
– change managerów
– project managerów

Rozwijaj kompetencje liderów, managerów oraz zespoły, z wykorzystaniem zespołowych gier symulacyjnych, które pozwalają na realne doświadczanie!

W programach Game Changers Academy stosujemy interaktywne gry biznesowe, dostępne zarówno w wersji stacjonarnej, jak i ONLINE!

W programie m.in. gry nagrodzone w międzynarodowych konkursach

 • Competence Game
 • Struggle for survive
 • Siła założeń
 • Barnga
 • Matrix
 • Slogan
 • Łowisko
 • Kolekcjonerzy
 • Ekspedycja Mocy
 • Sunflower

Wykorzystaj narzędzia z każdej sesji do pracy z własnym zespołem

 • Smashing Assumptions
 • Business Model Poker
 • Value Proposition Canvas
 • Reflected Best Self
 • Change Curve Mapping
 • 4MAT Communication Model
 • … i wiele innych
Zainteresowała Cię idea Game Changers Academy? Chcesz wiedzieć więcej?
Odezwij się do nas, zadzwoń lub zostaw swoje dane poniżej

  Zapisz się do newslettera