01.03 Spotkanie Liderów GameChanging Teams

 

Spotkanie liderów – GameChanging Teams

Jak budować zespoły zarządzające na pełne wyzwań czasy?  

 

Już 1 marca (9.30- 15.00, w Warszawie)  zapraszamy na kolejne spotkanie liderów Game Changers Academy, które jak zwykle będzie okazją do poznania nowych narzędzi i sposobów działania oraz twórczych dyskusji i networkingu w interdyscyplinarnym  gronie liderów.  

GameChanging Teams 2 - Game Changers Academy

 

Jak zmienić  grupę menedżerów w mistrzowski zespół do zadań specjalnych, przygotowany do współpracy w niestabilnym i nieprzewidywalnym świecie biznesu 

 

Podpowiemy, zaprezentujemy konkretne i poparte przykładami realnych wdrożeń rozwiązania:  

  1. Poznaj Game-Changing Index® – narzędzie dla Top Teamów, nową na polskim rynku, uznaną przez globalny biznes formułę zwiększającą skuteczność wdrażania strategii, dzięki kierowaniu potencjałem zespołów zarządzających. Posłuchaj, jak jeden z liderów branży chemicznej w Polsce zbudował zespół zarządzający i przygotował się do realizacji nowej strategii przy wykorzystaniu GC Index®.

GC Index 1000x600 1 - Game Changers Academy

  1. Weź udział w warsztacie rozwijającym nieszablonowe (gamechangerskie!) myślenie i działanie

Weźmiesz udział w kompaktowym warsztacie – Olimpiadzie twórczej odwagi – biznesowej metaforze, która ułatwia znalezienie rozwiązania w nowych, zaskakujących sytuacjach, wzmacniającej kreatywność, a przede wszystkim wyzwalającej z poczucia bezsilności, prowokującej do twórczego działania! Warsztat dla tych, którzy czują się Game Changerami i chcą rozwijać kompetencje nieszablonowego myślenia i działania. Super okazja do networkingu. 

  1. Spotkaj wyjątkowych liderów zmian z innych organizacji

Podsumujemy ostatni rok działań programu Master of Business Change. Jeśli ciekawi Cię, jak wzmacnianie dziesięciu kluczowych kompetencji lidera przyszłości może pomóc Tobie i Twojej organizacji, to doskonała okazja, aby poznać tych, którzy już z niego skorzystali.
Kolejna, siódma już edycja programu, startuje 21 marca. 

 

To spotkanie jest dla Ciebie, jeśli: 

  • kierujesz zespołami i potrzebujesz świeżego spojrzenia na „zarządzanie z ludzką twarzą”, 
  • jesteś liderką/liderem szukającym nowoczesnych sposobów rozwoju, 
  • jesteś managerem odpowiedzialnym za strategię transformacji, 
  • szukasz inspiracji do budowania w swojej organizacji kultury kreatywności i innowacji, 
  • potrzebujesz więcej odwagi do podejmowania śmiałych projektów, 
  • chcesz poznać siłę synergii zarządzania mocnymi stronami w zespole. 

 

Agenda: 

9.30-10.30 – Uroczyste zakończenie 6. edycji MBC (okazja do poznania absolwentów i filozofii programu)
10.30-12.00 – Przedstawienie narzędzia GC Index – budowa zespołów zarządzających – Game-Changing teams z prezentacją kejsu biznesowego wdrożenia
12.00-12.30 – Networking w czasie lunchu
12.30-15.00 – Olimpiada twórczej odwagi

 

Zapisz się na wydarzenie.
Wypełnienie formularza zajmie Ci ok. minuty.

 

Goście specjalni spotkania: 

1691344516242 - Game Changers AcademyKatarzyna Bieńkowska
Group HR Director, CIECH Group

 

 

 

Nathan Square 1 - Game Changers AcademyNathan Ott
Współzałożyciel GC Index.
Przez 20 lat doświadczeń biznesowych wydobywa z zespołów najlepsze talenty, rozwijając GC Index, narzędzie mierzące zasoby zespołów zarządzających. Nathan jest główną siłą napędową za The GC Index. W pełni wierzy, że każdy może mieć wpływ na swój świat, dlatego stworzył globalną społeczność partnerów GC i GCologistów, która zobowiązuje się do wspierania wpływu i wkładu każdej osoby na całym świecie, niezależnie od tego, czy jest to globalny CEO Fortune, czy dziecko w kraju rozwijającym się. Motywuje nieustannie zespół The GC Index, partnerów GC i klientów, aby współpraca między liderami HR i biznesem działała, tak aby każdy był doceniany za przynoszenie pozytywnych wyników biznesowych. Jest współautorem dwóch badań: The DNA Of A Game Changer i The DNA Of A Game-Changing Team, a także opublikował Coaching Me, Coaching You (a-ha) wraz z Dr GC, na prośbę globalnej społeczności GCologistów. Poza pracą Nathan praktykuje Hot Yogę, kibicuje Liverpoolowi i degustuje czerwone wina z każdego kraju, który odwiedza. Ma wspaniałą (i bardzo wyrozumiałą!) żonę oraz trójkę niezwykłych dzieci, które napędzają jego codzienną energię.

 

 

Spotkanie poprowadzą: 

 

Pracownia Gier Szkoleniowych 69 Joanna Srednicka - Game Changers AcademyJoanna Średnicka
Co-Founder Game Changers Academy, CEO Pracownia Gier Szkoleniowych.
Współzałożycielka Pracowni Gier Szkoleniowych, pomysłodawczyni przedsięwzięcia gier online w badaniu kompetencji Competence Game oraz inicjatorka Game Changers Academy. Przedsiębiorczyni, partnerka zarządzająca w trzech spółkach z obszaru doradztwa, szkoleń metodą gier, rozwoju a także biznesu e-commerce. Doktor nauk społecznych. 

 

Jagoda Gandziarowska Ziolecka Czlonek zarzadu - Game Changers AcademyJagoda Gandziarowska-Ziołecka
Dyrektor Programowa, Game Changers Academy.
Ekspertka metod gier i symulacji w procesach szkoleniowych. Partnerka zarządzająca i współzałożycielka Pracowni Gier Szkoleniowych. Specjalizuje się w wykorzystywaniu gier symulacyjnych w procesach budowy nowych zespołów, usprawniania komunikacji w organizacjach, wdrażania zasad współpracy opartej na zaufaniu i zorientowanej na osiąganie celów. Autorka publikacji na temat wykorzystania gier i symulacji. 

 

Tomek Kosiorek foto 400x534 1 - Game Changers AcademyTomasz Kosiorek
Trener, mediator i facylitator procesów grupowych.
Z wykształcenia dziennikarz, psycholog i mediator. Od ponad 12 lat trener kompetencji miękkich pracujący na rzecz biznesu i organizacji pozarządowych. W swojej pracy od dawna wykorzystuje gry i symulacje szkoleniowe, przez kilka lat pracując z twórcami gier video jako Training Manager w studiu CD Projekt RED. Współautor książki „Skąd się biorą dorośli”. Prywatnie tęskni za pracą radiowca, której poświęcił ponad dekadę swojego życia. 

 

 

Informacje praktyczne: 

Data: 1 marca 2024, piątek.
Godziny: 9.30-15.00
Miejsce: Brain Embassy w centrum Warszawy 

 

  

 

Related Posts