22.04 Webinar „Jak poprawić wydajność? Przekonaj się jak GC Index wzmacnia zespoły.” z Nathanem Ott’em prosto z UK

 

Webinar 22.04 godz. 14.30

„Jak poprawić wydajność? Przekonaj się jak GC Index wzmacnia zespoły.”

rozmowa ze współzałożycielem GC Index, Nathanem Ottem (w języku angielskim)

 

Zapraszamy na bezpłatne wydarzenie online poświęcone budowie zespołów zarządzających z wykorzystaniem Game-Changing Index® – narzędzia dla Top Teamów, uznaną przez globalny biznes formułę zwiększającą skuteczność wdrażania strategii, dzięki kierowaniu potencjałem zespołów zarządzających. 

POKAZY 20222023 4 - Game Changers Academy

 

 

Nasz gość z Wielkiej Brytanii Nathan Ott, współzałożyciel GC  Index  przybliży skuteczne wdrożenia GC Index w dużych i średnich organizacjach. Opowie i udowodni jak implementacja przekłada się na realny wzrost wydajności zespołów.

 

Wciąż zbyt rzadko na strategicznych spotkaniach top managementu poświęca się uwagę sprawom związanym z budowaniem zespołu. GC Index jest doskonałym narzędziem, które wspomaga ten proces.

Od 20 lat wspieramy budowę zespołów zarządzających poprzez wykorzystanie gier i symulacji biznesowych na spotkaniach top kadry. Na postawie naszych doświadczeń pracy z top teamami z różnych branż i sektorów zebraliśmy listę najczęstszych przeszkód, które utrudniają top kadrze stać się zespołem.    

GC Index 1000x600 1 - Game Changers Academy

To spotkanie będzie szczególnie cenne dla: : 

 • Liderów organizacji: Prezesów, dyrektorów generalnych i innych liderów, którzy chcą zrozumieć, jakie mają obszary  GC Index w swoich zespołach i jak je efektywnie wykorzystać. 
 • Zarządzających zespołami: Managerów, kierowników działów i liderów projektów, którzy pragną tworzyć zespoły o różnorodnych umiejętnościach i osiągać lepsze wyniki. 
 • Działów HR i Rekrutacji: Osób odpowiedzialnych za rozwój pracowników (w tym kadry zarządzającej) i tworzenie strategii talentów. GC Index® pomaga w identyfikacji potencjału i dopasowaniu ról. 

 

Zapisz się na wydarzenie.
Wypełnienie formularza zajmie Ci ok. minuty.

  Imię

  Nazwisko

  Stanowisko

  Nazwa firmy

  Numer kontaktowy

  Adres email

  UWAGI:

  Game Changers Academy rezerwuje sobie prawo do selekcji nadesłanych zgłoszeń w szczególności do odrzucenia zgłoszeń kierowanych przez jednostki prowadzące działalność konkurencyjną wobec organizatora. Potwierdzenie udziału w spotkaniu zostanie przesłane na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail.
  Informację o odwołaniu uczestnictwa w spotkaniu prosimy przekazać drogą mailową na adres: kontakt@gamechangersacademy.eu

  Oświadczam, że:

  Wyrażam zgodę na Otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną od PGS Pracownia Gier Szkoleniowych Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. Dz. U. Nr 144 poz. 1204 „O świadczeniu usług drogą elektroniczną”). Mam prawo do odwołania powyższej zgody. Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO]

   

   

  Gość specjalny spotkania: 

  Nathan Square 1 - Game Changers AcademyNathan Ott
  Współzałożyciel GC Index.
  Przez 20 lat doświadczeń biznesowych wydobywa z zespołów najlepsze talenty, rozwijając GC Index, narzędzie mierzące zasoby zespołów zarządzających. Nathan jest główną siłą napędową za The GC Index. W pełni wierzy, że każdy może mieć wpływ na swój świat, dlatego stworzył globalną społeczność partnerów GC i GCologistów, która zobowiązuje się do wspierania wpływu i wkładu każdej osoby na całym świecie, niezależnie od tego, czy jest to globalny CEO Fortune, czy dziecko w kraju rozwijającym się. Motywuje nieustannie zespół The GC Index, partnerów GC i klientów, aby współpraca między liderami HR i biznesem działała, tak aby każdy był doceniany za przynoszenie pozytywnych wyników biznesowych. Jest współautorem dwóch badań: The DNA Of A Game Changer i The DNA Of A Game-Changing Team, a także opublikował Coaching Me, Coaching You (a-ha) wraz z Dr GC, na prośbę globalnej społeczności GCologistów. Poza pracą Nathan praktykuje Hot Yogę, kibicuje Liverpoolowi i degustuje czerwone wina z każdego kraju, który odwiedza. Ma wspaniałą (i bardzo wyrozumiałą!) żonę oraz trójkę niezwykłych dzieci, które napędzają jego codzienną energię.

   

  Spotkanie poprowadzi: 

  PBartosz Soja 1 - Game Changers AcademyBartek Soja
  New Business Developer.
  Absolwent San Diego State University na kierunku Media i Marketing. Od wielu lat związany z Pracownią Gier Szkoleniowych, Assimilate oraz Game Changers Academy. Doświadczony New Business Developer, który dzięki swojej charyzmie, inteligencji i urokowi osobistemu zjednuje sobie sympatię kolegów i koleżanek z pracy jak i swoich klientów i klientek.

   

   

  Informacje praktyczne: 

  Data: 22 kwietnia 2024, poniedziałek.
  Godziny: 14.30-15.30
  Miejsce: online

  Język prowadzenia webinaru: angielski. (wszystkim zarejestrowanym uczestnikom prześlemy również nagranie z transkrypcją w języku polskim)

   

   

    

   

  Related Posts