17.01 Lunch & Learn Spotkanie Liderów „Strategia na Rozdrożu” Gdańsk

17 stycznia, 12.30-14.00

Zapraszamy na pierwsze w Nowym Roku spotkanie  liderów z cyklu „Strategia na rozdrożu”. Tym razem w Gdańsku, w centrum biznesowym Biznes Zone.

W gronie liderów, menedżerów, osób odpowiedzialnych za organizacyjne transformacje chcemy porozmawiać o strategii w zmiennych, nieprzewidywalnych czasach.
„Potrzebujemy więcej myślenia strategicznego, a mniej planowania”  twierdzi Henry Mintzberg, profesor zarządzania w INSEAD.
Obserwujemy, jak stare myślenie o planowaniu strategicznym przestaje pasować do dynamicznej rzeczywistości. Wizja i strategiczny kierunek, połączone z gotowością do zmiany i szybkiej adaptacji stały się o wiele ważniejsze od sztywnych planów. Ale czy jesteśmy na to gotowi?

Lunch and Learn 3 - Game Changers Academy

Tematy spotkania:

– Czy w pędzącym świecie BANI, VUCA – planowanie strategiczne ma jeszcze sens?
– Czy kaskadowanie zmian i decyzji jest w tym tempie wykonalne?
– Jak przekuć wizję w plan działania?
– Jeśli nie XX-wieczne planowanie strategiczne, to co dalej?

Dla kogo jest to spotkanie?

  • Jesteś liderem/ liderką i szukasz inspiracji w obszarze definiowania i wdrażania strategii.
  • Doceniasz wymianę myśli, dyskusje w interdyscyplinarnym gronie menedżerów i liderów z różnych organizacji.
  • Szukasz inspiracji, ciekawych doświadczeń korporacyjnych, organizacyjnych z wdrażania ambitnych projektów i angażowania ludzi do zmian.
  • Szukasz okazji do rozwoju osobistego i zawodowego w obszarze nowoczesnego przywództwa.

Spotkanie liderów poprowadzą:
Joanna Średnicka
Co-Founder Game Changers Academy, CEO Pracownia Gier Szkoleniowych.
Współzałożycielka Pracowni Gier Szkoleniowych, pomysłodawczyni przedsięwzięcia gier online w badaniu kompetencji Competence Game oraz inicjatorka Game Changers Academy. Przedsiębiorczyni, partner zarządzająca w trzech spółkach z obszaru doradztwa, szkoleń metodą gier, rozwoju a także biznesu e-commerce (experiencecorner.com). Doktor Nauk Społecznych.

Jagoda Gandziarowska-Ziołecka
Dyrektor Programowa, Game Changers Academy.
Ekspertka metod gier i symulacji w procesach szkoleniowych. Partner zarządzająca i współzałożycielka Pracowni Gier Szkoleniowych. Specjalizuje się w wykorzystywaniu gier symulacyjnych w procesach budowy nowych zespołów, usprawniania komunikacji w organizacjach, wdrażania zasad współpracy opartej na zaufaniu i zorientowanej na osiąganie celów. Autorka publikacji na temat wykorzystania gier i symulacji w administracji publicznej. Pasjonuje ją jakość współpracy w życiu publicznym.

Prelegentki:

Prelegentki:
Agnieszka Ceszlak – kiedyś zapalona artystka, chemiczka, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, obecnie od 15 lat związana z przemysłem farmaceutycznym. Od 9 lat pełni rolę Szefa Działu Analitycznego w Departamencie R&D w Polpharmie S.A., największej firmie farmaceutycznej w Polsce. Odpowiada za ponad 60-cio osobowy zespół analityków, ekspertów, współtworzących leki drugiej generacji. Od 5 lat reprezentuje Polpharmę w konsorcjach naukowych, zrzeszających firmy farmaceutyczne z całego świata. Pasjonatka literatury, sztuki i smakowania świata na różne sposoby.

Karina Boszko – Szef Działu Obsługi Rejestracyjnej i Technicznego Wsparcia Klienta.

Z wykształcenia chemik, od ponad 20 lat związana jestem z przemysłem farmaceutycznym i w szczególności rejestracją substancji aktywnych. 16 lat reprezentuję również Polskę jako ekspert współpracujący z instytucją europejską EDQM w obszarze tworzenia monografii substancji farmaceutycznych.

Od ponad 17 lat zarządzam zespołami, początkowo był to jeden zespół obecnie trzy z różnymi odpowiedzialnościami. Zawsze stawiam na to być przede wszystkim Liderem a nie menadżerem. W każdej organizacji najważniejsi są ludzie, bez nich nie ma organizacji, nie ma zespołu i nic nie osiągniemy. Prywatnie chwilę relaksu staram się najczęściej odnajdywać w ogrodzie.

Informacje praktyczne:

– Data: 17 stycznia 2024
– Godzina: 12:30 – 14.00
– Lokalizacja: Business Zone, Nowomiejska 3, Gdańsk

Zapisz się przez ten formularz, to zajmie tylko 1 minutę.

Konieczność zapisów:

Prosimy o zgłoszenie chęci udziału w spotkaniu. Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy przez formularz.  Game Changers Academy

Jesteśmy zespołem, który wspiera liderów w rozwoju, dając im nowatorskie narzędzia zarówno do wzmacniania swoich kompetencji jak i samorozwoju. Wokół GCA zgromadziliśmy ludzi, którzy są innowatorami w swoich dziedzinach,  angażują się w projekty, zarówno w swoich organizacjach, jak i poza nimi, dzieląc się doświadczeniem na zewnątrz.

Jak mówią twórcy Game Changers Academy „Stworzyliśmy Game Changers Academy by inspirować i wspierać tych, od których zależy sukces transformacji. Tych, którzy są nośnikami zmian w firmie i którzy nie tylko są otwarci na inspiracje z zewnątrz swojej firmy, ale również mają motywację, aby to ich projekty znalazły się wśród tych, które zostaną skutecznie przeprowadzone, którzy chcą zdobyć nowe narzędzia pomagające w przeprowadzaniu zmian i lepiej poznać siebie. Tak, żeby zmaksymalizować szansę na sukces.”

Related Posts