11 marca: Future for Business – Praca i biura przyszłości

W piątek, 11 marca zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Future for Business”, podczas którego zgłębiać będziemy tajniki tego co czeka nas w nadchodzącej biznesowej przyszłości, a o czym piszemy w naszym raporcie za 2021 pod tym samym tytułem.

Tym razem pochylimy się nad przyszłością pracy starając się wspólnie, ale także w oparciu o wyniki dostępnych badań, poszukać odpowiedzi na pytania:

  • Jak ustrzec się postpandemicznego trendu wielkich odejść?
  • Jak skutecznie budować zaangażowanie pracowników?
  • Jaki wpływ na skuteczność ma otoczenie, w którym pracujemy?

Wśród gości spotkania 11 marca Dorota Całka – trenerka, konsultantka i współtwórczyni raportu Future for Business, Magda Garncarek – socjolożka, odpowiedzialna  za strategię i komunikację w Marro oraz Bartosz Soja – konsultant i gospodarz cyklu Game Changers Coffee.

Poza dyskusją o pracy przyszłości i tym co nas czeka w obszarze wyzwań biznesowych, zarządczych oraz związanych z współpracą zespołu, nasza gościni Magda Garncarek, przedstawi prezentację na temat biur przyszłości.

Magda Garncarek, Socjolożka, odpowiedzialna za komunikację i strategię w MARRO:
Jak urządzić biuro przyszłości, które sprzyja (współ)pracy postpandemicznej?

Fizyczne otoczenie wpływa na nasz nastrój, interakcje, procesy poznawcze, koncentrację i kreatywność. Pandemia przyspieszyła zmiany w projektowaniu nowoczesnego i przyjaznego środowiska pracy. Na czym polega zmiana podejścia? Jakie szanse otwiera, jakie stawia wyzwania?

Podczas spotkania zaprezentuje najciekawsze rozwiązania i porozmawiamy o tym, które trendy faktycznie mają sens oraz jak je wdrożyć z korzyścią dla ludzi i kultury organizacji.

Pytania, na które odpowiemy i kwestie, jakie poruszymy:

  • przestrzeń jako narzędzie budowania relacji i wizerunku;
  • fakty i mity na temat biura po pandemii;
  • jak rozpoznać nowe potrzeby pracowników i zarządzających i przełożyć je na konkretne rozwiązania w przestrzeni?
  • co proponują architekci i projektanci w odpowiedzi na pandemiczne wyzwania?

Magda Garncarek – socjolożka, zajmuje się wpływem dizajnu i architektury na codzienne ludzkie doświadczenia. Promotorka dobrych wzorów. Współpracuje z firmą Marro, która specjalizuje się w aranżacji przyjaznych i przyjemnych biur. W Marro odpowiada za analizę trendów, strategię i komunikację. Wraz z zespołem architektów i projektantów pomaga określić potrzeby użytkowników danej przestrzeni i przetłumaczyć je na język projektu i produktów.

 

 

 

 

Zachęcamy do wypełnienia formularza i udziału w spotkaniu >>
    Related Posts