23 listopada – Spotkanie liderów – Przywództwo bez maski: Historie liderów o niepowodzeniach i odrodzeniu.

Błąd, pomyłka, niepowodzenie, porażka, czy może „eksperyment”, „weryfikacja hipotezy”, „prototypowanie innowacji”, “kolejna iteracja”? 

Jak w organizacjach myślimy i mówimy o błędzie? Czy trudno o mówić o niepowodzeniach, bo wywołują wstyd i dyskomfort? Czy to raczej cenne lekcje, dzięki którym można iść do przodu, szlifować innowacje lub zapobiegać niepowodzeniom w przyszłości? 

Listopadowe spotkanie liderów chcemy poświęcić lekcjom, które wypływają z niepowodzeń. Czy lotnictwo byłoby bezpieczne, bez procesów zgłaszania błędów, analizowania ich i udoskonalania systemów? Bez niepowodzeń nie ma wniosków do usprawnień.

Zespoły Formuły 1, Mercedesa, Google, szczerze i odważnie mierzą się ze swoimi błędami, żeby przekuć je w sukces. Nie wypierają ich, nie szukają winy w innych, nie chowają głowy w piasek, kiedy przychodzi do mierzenia się z konsekwencjami – przeciwnie, nauka na własnych błędach to ich świadoma i bardzo skuteczna strategia wiodąca do sukcesu. 

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego porozmawiamy o roli błędu i nietrafionych działań. Wyciągniemy z nich wnioski na przyszłość, zarówno dla nas jak i naszych organizacji.  

Zaprosimy do dyskusji liderów z różnych światów, aby zderzyć ze sobą odległe perspektywy podejścia do porażek i w rezultacie wydobyć na światło dzienne ich potencjał dla wzrostu organizacji. Dyskutować będą:

Piotr Płoszajski – profesor Szkoły Głównej Handlowej,

Anna Dziama Pełnomocniczka Dyrektora Naczelnego ds. jakości i rozwoju działań edukacyjnych Centrum Nauki Kopernik.

Ewa Janus – Khouri Dyrektorka Zarządzająca Centrum Kreatywności Targowa.

Joanna Średnicka – Prezeska Game Changers Academy.

Agnieszka Bryszewska – Dyrektorka rozwoju biznesu w Europie Środkowowschodniej, Visa

Panel dyskusyjny i “brunch porażek” poprowadzą: Jagoda Gandziarowska – Ziołecka Dyrektorka Programowa Pracowni Gier Szkoleniowych i Rafał Olejniczak – Coach, mentor, psychoterapeuta. 

Time Machine 2 - Game Changers Academy

Z opowieści o porażkach możemy nauczyć się więcej, niż z opowieści o sukcesach. Po panelu, zapraszamy do rozmów w formule „brunchu porażek”. Wyjdziemy poza utarty schemat biznesowych rozmów. W luźnej atmosferze, w kameralnych grupach przy stolikach, podzielimy się opowieściami o przechodzeniu kryzysów i popełnianiu błędów, których doświadczyliśmy. Wiemy, że takie spotkania pozwalają na przeformułowanie niepowodzenia w naukę i wartościowe wnioski.  

Rozmowy o porażkach, chociaż wymagają odwagi i zmierzenia się z własnym dyskomfortem, stają się pretekstem do tego, żeby przewartościować znaczenie niepowodzenia i błędu.
Dają możliwość zobaczyć w nich nową wartość: zmianę perspektywy i pogłębienie wiedzy o sobie. Pomyśl, już teraz jakie doświadczenie wpłynęło na Ciebie i masz gotowość się nim podzielić?  

To spotkanie jest dla Ciebie jeśli chcesz:
wesprzeć budowę kultury kreatywności i innowacji
rozpalić odwagę do podejmowania śmiałych projektów
A jeśli jesteś ciekaw tego jak działamy – zobacz co możemy jeszcze dla Ciebie zrobić

Spotkanie liderów: Przywództwo bez maski. Historie o niepowodzeniach i odrodzeniu.
Brunch porażek (ang. F**k Up Night)

23 listopada 2023
Centrum Kreatywności Targowa
Warszawa ul Targowa 56
9.30 – 14.00

 

 

Related Posts