Joanna Średnicka

Joanna Średnicka, Co-Founder Game Changers Academy, CEO Pracownia Gier Szkoleniowych

Biografia

CEO i współzałożycielka Pracowni Gier Szkoleniowych. Przedsiębiorczyni, inicjatorka powstania Game Changers Academy – prestiżowych programów dla liderów odpowiedzialnych za transformację w firmach. Współautorka idei gier kompetencyjnych online służących do rekrutacji i diagnozy kompetencji – Competence Game.
Z wykształcenia socjolog. Partner zarządzający i współzałożycielka Pracowni Gier Szkoleniowych. Badaczka kultury organizacyjnej, jej procesów i modeli działania. Specjalizuje się w analizie zmian i procesach HR zachodzących w firmach. Zrealizowała kilka tysięcy godzin interwencji i programów rozwojowych w oparciu o gry i symulacje. Jest członkiem i certyfikowaną projektantką NASAGA (North American Simulation and Gaming Association). Jako wykładowca współpracuje ze Szkołą Główną Handlową, Uniwersytetem Warszawskim, Collegium Civitas, Uniwersytetem SWPS, holenderskim Uniwersytetem TU Delft. Ekspertka międzynarodowych konferencji projektowania gier dla biznesu. Obecnie w trakcie doktoratu na temat zarządzania humanistycznego.

Obszary eksperckie

  • Strategy
  • Management Consulting
  • Organizational Developement
  • Strategic Planning
  • Entrepreneurship

Dołącz do społeczności

Game Changers Academy!

Zapisz się na newsletter

i otrzymuj bezpłatne zaproszenia na nasze spotkania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danychosobowych dla celów marketingowych, przy czym zgodę swoją wyrażam dobrowolnie.