Social Impact

Filozofia Game Changers Academy

Przyświeca nam idea holistycznego podejścia do biznesu. Szczegółowo opisaliśmy to w dokumencie, który znajduje się w zakładce Idea, a opisuje nasze spojrzenie na biznes i jego szerszy wpływ na otoczenie, w którym funkcjonuje.

Filozofia Game Changers Academy materializuje się w zaplanowanych działaniach skierowanych do przedstawicieli organizacji pozarządowych i instytucji publicznych, które potrzebują wsparcia narzędziowego, ale również budowania szerszej sieci także w świecie bardziej biznesowym, komercyjnym. W każdej edycji GCA Master of Business Change gwarantujemy stypendium dla organizacji z 3 sektora, umożliwiając udział liderów NGO’sów w rocznym programie. Angażujemy organizacje, pracujemy na case studies podmiotów, które potrzebują wsparcia.

W pierwszych trzech edycjach Game Changers Academy Master of Business Change wpieraliśmy działaniami Instytut Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka, którego przedstawiciele brali udział w rocznym programie. W pierwszej edycji efektem działań, w które zaangażowali się zarówno organizatorzy GCA – Pracownia Gier Szkoleniowych i The Heart, liderki i liderzy z firm uczestniczących w premierowym wydaniu GCA MBC ze swoimi zespołami, jak i trenerzy i eksperci GCA, było powstanie fundacji K.I.D.S. Klub Innowatorów Dziecięcych Szpitali (https://www.kids.org.pl/), wspierającej IP CZD.

Piąta edycja GCA MBC 2022

Rekrutacja

Jeśli jesteś przedstawicielką/ przedstawicielem organizacji zainteresowanej otrzymaniem wsparcia i działasz w jednym z trzech wspomnianych obszarów

Jeśli jesteście organizacją, która pracuje nad ważnym społecznie projektem i szuka sposobów, żeby wyskalować zasięg projektu, chce rozszerzyć wpływ społeczny swoich działań, szerzej docierać do interesariuszy, zgłoście się po strategiczne wsparcie Akademii Game Changers Academy.

Kogo szukamy?
Ogólnopolskich NGO i instytucji publicznych, innowacyjnych organizacji, które działając w obszarze zrównoważonego rozwoju, ekologii lub ochrony środowiska nie boją się działać inaczej, wbrew utartym schematom, pod prąd.

Stypendium zapewniające udział lidera/liderki i wybranych przez niego/nią osób w rocznym programie liderskim, online. Program trwa od marca 2022 r.

Udział w programie to:

  • 2 miejsca w 10 modułach tematycznych
  • Warsztaty Time Machine dla Waszego zespołu strategicznego
  • Roczne wsparcie dla organizacji w realizacji projektu, jego wyskalowania, zaplanowania, rozwoju. Kompetencje liderów z biznesu wykorzystamy w Waszej sprawie!
  • Sesje mentoringowe dla lidera z Organizacji
  • Warsztaty na rzecz Waszej Organizacji oraz dla Waszej Organizacji.
  • Rozwój 10 kluczowych kompetencji – dla Lidera/Liderki z Waszej organizacji i osób jemu/jej towarzyszących podczas kolejnych modułów Programu.
  • Zestaw praktycznych narzędzi.
  • Rozszerzanie i budowanie sieci kontaktów

Czego oczekujemy:
Gotowości do współpracy z innymi uczestnikami Programu
przy przygotowaniu projektu na rzecz Waszej Organizacji, pozwalającego na wyskalowanie jej działania bądź wprowadzenia innowacji lub nowego projektu do oferty Waszej Organizacji.

Przebieg wyboru Organizacji

Wypełnienie formularza

Wypełnienie formularza zgłoszeniowego przez Liderkę/Lidera z NGO do 17 lutego  2022 r.

Rozmowy rekrutacyjne

Rozmowy rekrutacyjne z przedstawicielami wybranych Organizacji przełom 21 lutego – 22 lutego 2022r.

Wyłonienie Organizacji

Wyłonienie Organizacji uczestniczącej w V edycji Game Changers Academy Master of Business Change  23 lutego 2022 r.

*terminy mogą ulec zmianom adekwatnie do terminu startu V edycji Game Changers Academy. Jeśli miałoby to nastąpić, niezwłocznie poinformujemy o tym wszystkich aplikujących. Więcej o Programie wraz z terminami kolejnych modułów na www.gamechangersacademy.eu

Zapraszamy do kontaktu mailowego e.fabisiewicz@gamechangersacademy.eu lub telefonicznego pod numerem 606 979 818.

Szukasz sposobu na zaangażowanie się, swojej firmy, swojego zespołu w działania na rzecz ważnej inicjatywy?

Dołącz do nas!

GCA wspiera inicjatywy w obszarze nowoczesnej edukacji, ochrony zdrowia, ekologii. Każdej edycji otwartej Akademii towarzyszą warsztaty, spotkania, wolontariat kompetencyjny.

GCA łączy ludzi, którzy mają kompetencje i chęć działania z organizacjami, które potrzebują wsparcia.

Szczegóły wkrótce!

Zapisz się do newslettera

Whoops, you're not connected to Mailchimp. You need to enter a valid Mailchimp API key.