WYPEŁNIJ FORMULARZ I POBIERZ PUBLIKACJĘ

opracowaną przez ekspertów Game Changers Academy
  Przygotowaliśmy tę publikację, aby pokazać perspektywę używania gier w planowaniu wzrostu, zmiany i wzmacniania budowania kultury organizacyjnej. 
  Chcemy, aby służyła jako inspiracja dla liderów i tych którzy ich wspierają. Znamy ich codzienne problemy i mamy rozwiązania, które realnie pomagają w wyzwaniu zarówno budowy jak i zmiany kultury organizacyjnej.
  Wierzymy, że to źródło konkretnych pomysłów i inspiracji, które powstały na podstawie naszego wieloletniego  doświadczenia.

  Czego dowiesz się z tej publikacji?

  Publikacja „Gry w kulturze organizacyjnej” została stworzona przez ekspertów Game Changers Academy, praktyków z biznesu i specjalistów z obszaru zarządzania zmianą, rozwoju biznesu, budowania zespołów, marketingu. W tej publikacji pochylamy się nad konkretnymi rozwiązaniami – wsparciem w procesach budowy i transformacji kultury organizacyjnej. Opisane są tu  konkretne narzędzia i rozwiązania, sprawdzone w działaniu i poparte rekomendacjami grona klientów, którzy wracają, aby dowiedzieć się więcej.

  Kultura organizacyjna

  Co to właściwie jest?

  Po co nam jest potrzebna?

  Kto ją tworzy w firmie?

   

   

  Zmiana i budowa kultury organizacyjnej

   

  O co zadbać, aby świadomie ją budować?

  Gotowe rozwiązania  dla zespołów
  i kadry managerskiej.

  Rozwiązania i narzędzia

  Gry jako narzędzie zmiany.

  Przykłady i rozwiązania.

  Wzmocnienie różnorodności,

  Zwinności i otwartości zespołu.

  Tworzenie i budowanie  kultury organizacyjnej to tylko mały kawałek z całego wachlarza wyzwań, jakie czekają liderów. Znamy je i zgłębiamy, tworzymy narzędzia rozwojowe dla liderów i ich zespołów. 

  Organizujemy też cykliczne spotkania online, na których rozmawiamy  o wyzwaniach  w organizacjach. Zapraszamy gości, których pytamy o ich doświadczenie w przechodzeniu zmian, budowaniu odporności i wzmacnianiu siebie jako lidera. 
  Zmieniamy zasady gry – ale po to, aby służyły dotarciu do celu.  Jaki jest Twój?