14 lipca – Buduj kulturę organizacyjną z managerami – pokaz GCA Power Shot z grą symulacyjną HEXgame

grafika tytulowa HEXgame Game Changers Academy - Game Changers Academy

Kolejne spotkanie Game Changers Academy przed nami! Tradycją stały się już wakacyjne wydarzenia, które gromadzą przedstawicieli różnych sektorów – biznesu, administracji publicznej, NGO i MŚP.

14 lipca zapraszamy na wyjątkowe spotkanie, podczas którego poznasz i doświadczysz na sobie namiastki GCA Power Shot. Podczas 4-godzinnego wydarzenia weźmiesz udział w grze symulacyjnej, która odzwierciedla trzy szczeble zarządcze i udowadnia, jak ważna jest rola managerów. A w wielu procesach wręcz kluczowa. To właśnie średni szczebel zarządzania odpowiada za operacjonalizację strategii i kaskadowanie jej na swoje zespoły. Jedynie 36% pracowników uważa, że ich przełożeni mają odpowiednie kompetencje, by przewodzić zespołem i osiągać ambitne cele (badania GoodHabitz 2021r).

Ciekawi Cię:

 • Jak wzmacniać średni szczebel zarządzania?
 • Jak budować kulturę organizacyjną, która włącza managerów w jej kształtowanie?
 • Co zrobić by wesprzeć liderów w skuteczniejszym kaskadowaniu strategii i lepszej komunikacji?

Między innymi na te pytania poszukamy odpowiedzi podczas lipcowego spotkania Game Changers Academy. Będzie to okazja do networkingu, wspólnego udziału w grze HEXgame oraz wysłuchania ciekawej historii jednego z naszych klientów z branży farmaceutycznej.

Buduj kulturę organizacyjną z managerami – pokaz GCA Power Shot z grą symulacyjną HEXgame.

Kogo zapraszamy do udziału w spotkaniu?

 • Przedstawicieli działów HR, osoby odpowiedzialne za organizację wydarzeń dla kadry zarządzającej, oraz tych, którzy poszukują ciekawych rozwiązań na spotkania i rozwój zespołów managerów, kierowników, liderów i osób zarządzających,
 • Osoby wspierające top kadrę w działaniach mających na celu wdrożenie kultury organizacyjnej, jej kształtowanie, komunikowanie wartości firmowych,
 • Liderki i liderów odpowiadających za obszar transformacji, rozwoju, komunikacji wewnętrznej oraz ekspertki i ekspertów ds. kultury organizacyjnej.

Czego dowiesz się podczas spotkania: Buduj kulturę organizacyjną z managerami – pokaz GCA Power Shot z grą symulacyjną HEXgame?

 • Poznasz nietypowe formaty na spotkania top kadry. Sposoby na zapewnienie imersji, totalnego zaangażowania i zupełnie nowej energii do działania.
 • Dowiesz się, jak zapewnić „quality time” budujący ducha współpracy w zespołach top kadry, które często mówią o sobie, że są grupą silnych indywidualności, a nie tylko zespołem zarządzającym.Katarzyna Bienkowska Head of HR ZF Polpharma - Game Changers Academy
 • Pokażemy, jak udział w grach i symulacjach może wesprzeć wdrażanie nowej kultury organizacyjnej wśród kadry zarządzającej. Jak w naturalny sposób czyniąc ją „role modelem” nowych postaw i wartości.

Spotkanie uświetni gość specjalny, a w zasadzie gościni – Katarzyna Bieńkowska, Head of HR ZF Polpharma – opowie o tym, jak gra symulacyjna pomogła zespołowi zarządzającemu nakierować proces budowy i wdrażania nowej kultury organizacyjnej. Podzieli się doświadczeniami swoimi oraz Top Teamu.

Kadra zarządzająca, a kultura organizacyjna

Dlaczego tak ważne jest zaangażowanie kadry zarządzającej w budowę kultury organizacyjnej? Przede wszystkim dlatego, że:

 • Kadra zarządzająca często mówi o sobie, że jest grupą silnych i skutecznych indywidualności, której daleko od bycia zespołem. Tymczasem wielu dyrektorów zarządzających (i wspierających ich dyrektorów HR) bardzo wiele by dało, by z takich grup silnych osobowości (często rywalizujących o uznanie i pozycje) uczynić zespół grający do jednej bramki – w poczuciu satysfakcji ze współpracy i radości ze wspólnego osiągania ambitnych celów i wyników.
 • Gry symulacyjne to znakomity poligon dla ambitnych i doświadczonych managerów i managerek, do tego, żeby poczuć ducha zespołu zarządzającego i odkryć potencjał, jaki otwiera się przed nimi, kiedy połączą siły podejmując się ambitnych wspólnych wyzwań.

Termin i miejsce spotkania:

14 lipca 2022 (czwartek), w godzinach 9:15 – 13:15

Miejsce spotkania: Warszawa (szczegółowa lokalizacja zostanie przekazana mailowo)

Formularz rejestracyjny:

  Imię

  Nazwisko

  Stanowisko

  Nazwa firmy

  Numer kontaktowy

  Adres email

  Dlaczego chcesz wziąć udział w spotkaniu?

  Z jakimi wyzwaniami managerskimi zmagasz się w twojej organizacji?

   
   
  UWAGI:

  1. Game Changers Academy rezerwuje sobie prawo do selekcji nadesłanych zgłoszeń w szczególności do odrzucenia zgłoszeń kierowanych przez jednostki prowadzące działalność konkurencyjną wobec organizatora. Potwierdzenie udziału w spotkaniu zostanie przesłane na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail.

  Informację o odwołaniu uczestnictwa w spotkaniu prosimy przekazać drogą mailową na adres: kontakt@gamechangersacademy.eu

  Oświadczam, że:

  Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO]

   

   Zespół Game Changers Academy
  kontakt@gamechangersacademy.eu

  Related Posts