Spotkajmy się przy kawie [Game Changers Coffee ONLINE]

Już dziś zapraszamy do wirtualnych spotkań przy kawie. Od listopada trwa cykl, w ramach którego, chcemy aranżować przestrzeń do rozmów na tematy związane z programem GCA Master of Business Change. Tematów jest 10, tyle samo spotkań zaplanowanych w co tygodniowym harmonogramie.

grafika 1 - Game Changers Academy

Poznajmy się przy kawie! Jak przystało na pandemiczną rzeczywistość nasze zaproszenie na Game Changerską kawę obowiązuje online. Raz w tygodniu, aż do końca stycznia, zapraszamy na godzinne spotkania online, podczas których opowiadamy o ofercie Game Changers Academy Master of Business Change, o korzeniach Programu, jego kształcie i celach. Stworzyliśmy okazję i przestrzeń do poznania nie tylko koncepcji i idei jaka stoi za GCA MBC, ale również ekspertów, absolwentów, trenerów i zespołu Game Changers Academy. Przy świeżo zaparzonej kawie spotykamy się na MS Teams, aby przedstawić ofertę oraz zapewnić odrobinę inspiracji wokół tematów poszczególnych modułów Akademii.

Cykl spotkań jesienno-zimowych zaplanowaliśmy tak, aby każdy temat poruszany podczas rocznego programu rozwojowego miał swój kawowy czas, niczym trailer kolejnego odcinka ulubionego serialu.
To czas, który w ciągu dnia możesz zagospodarować na rozmowę z zespołem Game Changers Academy o aktualnych wyzwaniach liderów z takich obszarów jak przywództwo, strategia, komunikacja, współpraca. A może być to wstęp do częstszych i pełniejszych spotkań w liderskim gronie tych, którzy wpływają na sukces transformacji i zmian! Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

Te spotkania są dla Ciebie, jeśli:
– poszukujesz programu rozwojowego dla kadry managerskiej w swojej organizacji,
– poszukujesz programu rozwojowego dla siebie, a stoją przed Tobą kolejne wyzwania związane ze zmianami w organizacji,
– chcesz wziąć udział w procesie, który umocni Cię w roli lidera skutecznie wprowadzającego zmiany, budującego silny zespół i koalicję dla swoich działań,
– szukasz alternatywy dla studiów podyplomowych, klasycznych szkoleń czy programów MBA,
– interesuje Cię, jak można rozwijać TOP liderów podczas zajęć online,
– chcesz dowiedzieć się, dlaczego kompetencje, które rozwijamy w Game Changers Academy są dzisiaj kluczowe w rozwoju biznesu.

game changers coffee gca - Game Changers Academy

Jeśli interesuje Cię udział w którymś z spotkań, sprawdź dostępność miejsc i zapisz się już dziś! W celu zarezerwowania miejsca prosimy o wiadomość mailową: kontakt@gamechangersacademy.eu .

Related Posts

Dołącz do społeczności

Game Changers Academy!

Zapisz się na newsletter

i otrzymuj bezpłatne zaproszenia na nasze spotkania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danychosobowych dla celów marketingowych, przy czym zgodę swoją wyrażam dobrowolnie.