Spotkajmy się przy kawie [Game Changers Coffee ONLINE]

Przed nami szósta edycja Master of Business Change – a co za tym idzie seria Game Changers Coffee. Tegorocznej jesieni przygotowaliśmy serię spotkań online od 16 września do 21 października. Jak zawsze, będziemy spotykać się w piątki (lub czwartki) o 11:00 i rozmawiać o kompetencjach Game Changerów. Więcej o programie Master of Business Change tutaj.

GCA COffee 4 jesien 1 - Game Changers Academy

Poznajmy się przy kawie! Raz w tygodniu, aż do końca października, zapraszamy na godzinne spotkania online, podczas których opowiadamy o ofercie Game Changers Academy Master of Business Change, o korzeniach Programu, jego kształcie i celach. Stworzymy okazję i przestrzeń do poznania nie tylko koncepcji i idei jaka stoi za GCA MBC, ale również ekspertów, absolwentów, trenerów i zespołu Game Changers Academy. Przy świeżo zaparzonej kawie spotykamy się, aby przedstawić ofertę oraz zapewnić odrobinę inspiracji wokół tematów wybranych modułów otwartego programu GCA MBC, który startuje po raz szósty w listopadzie 2022!

Cykl tegorocznych jesiennych spotkań online zaplanowaliśmy tak, aby zapewnić dawkę wiedzy, porcję inspiracji i garść wskazówek z każdego tematu.

Przed nami 6 spotkań, na temat 5 modułów (z 10, które są w programie Master of Business Change), a co za tym idzie kluczowych kompetencji liderskich:

 • 16.09 Budowanie silnych zespołów (Gallup)
 • 23.09 Budowanie kultury feedbacku
 • 29.09 Angażowanie interesariuszy (wyjątkowo w czwartek)
 • 7.10 Myślenie strategiczne
 • 14.10 Samoświadomość lidera
 • 20.10 extra: Game Changer – kim jest? (wyjątkowo w czwartek)

Ekspertów i gości poszczególnych spotkań potwierdzimy wkrótce. Tymczasem serdecznie zachęcamy do aktywnego udziału w spotkaniach z serii Game Changers Coffee. Piątkowe spotkania przy kawie to czas, który w ciągu dnia możesz zagospodarować na rozmowę z zespołem Game Changers Academy o aktualnych wyzwaniach liderów z takich obszarów jak przywództwo, strategia, komunikacja, współpraca.

A może być to wstęp do częstszych i pełniejszych spotkań w liderskim gronie tych, którzy wpływają na sukces transformacji i zmian!

Gospodarzem tegorocznego cyklu będzie ponownie Bartosz Soja (New Business Manager, GCA) – w imieniu Bartka i całego zespołu GCA serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

Cykl kaw w 2022 roku to format zamkniętych spotkań, jeśli chcesz posłuchać relacji z wiosennych kaw LIVE on FB – zajrzyj do Relacji.

relacje GCcoffee - Game Changers Academy

 

Te spotkania są dla Ciebie, jeśli:

 • poszukujesz programu rozwojowego dla kadry managerskiej w swojej organizacji,
 • poszukujesz programu rozwojowego dla siebie, a stoją przed Tobą kolejne wyzwania związane ze zmianami w organizacji,
 • chcesz wziąć udział w procesie, który umocni Cię w roli lidera skutecznie wprowadzającego zmiany, budującego silny zespół i koalicję dla swoich działań,
 • szukasz alternatywy dla studiów podyplomowych, klasycznych szkoleń czy programów MBA,
 • interesuje Cię, jak można rozwijać TOP liderów podczas zajęć online,
 • chcesz dowiedzieć się, dlaczego kompetencje, które rozwijamy w Game Changers Academy są dzisiaj kluczowe w rozwoju biznesu.

 

jagoda i tomek - Game Changers Academy

 

Jeśli interesuje Cię udział w którymś ze spotkań, sprawdź dostępność miejsc i zapisz się już dziś! W celu zarezerwowania miejsca prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

  Imię

  Nazwisko

  Stanowisko

  Nazwa firmy

  Numer kontaktowy

  Adres email

  Dlaczego chcesz wziąć udział w spotkaniu?

  Wybierz tematy, które Cię interesują

  UWAGI:

  Game Changers Academy rezerwuje sobie prawo do selekcji nadesłanych zgłoszeń w szczególności do odrzucenia zgłoszeń kierowanych przez jednostki prowadzące działalność konkurencyjną wobec organizatora. Potwierdzenie udziału w spotkaniu zostanie przesłane na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail.
  Informację o odwołaniu uczestnictwa w spotkaniu prosimy przekazać drogą mailową na adres: kontakt@gamechangersacademy.eu

  Oświadczam, że:

  Wyrażam zgodę na Otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną od PGS Pracownia Gier Szkoleniowych Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. Dz. U. Nr 144 poz. 1204 „O świadczeniu usług drogą elektroniczną”). Mam prawo do odwołania powyższej zgody. Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO]

   

   

  Related Posts

  Dołącz do społeczności

  Game Changers Academy!

  Zapisz się na newsletter

  i otrzymuj bezpłatne zaproszenia na nasze spotkania

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danychosobowych dla celów marketingowych, przy czym zgodę swoją wyrażam dobrowolnie.