Spotkajmy się przy 2-giej kawie [Game Changers Coffee Jesień 2021]

Czym jest Game Changers Coffee 2021?

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji wirtualnych spotkań przy kawie z Game Changers Academy. W 2020 roku zainaugurowaliśmy cykl tematycznych kaw, z udziałem gości, ekspertów, trenerów i prowadzących moduły programu GCA Master of Business Change.

W tym cyklu zapraszamy do wspólnej, drugiej kawy – spotykamy się co piątek, o 11.00 w gronie uczestników, absolwentów, managerów, liderów biznesu i wszystkich, od których zależy sukces transformacji w firmie. 

Chcemy aranżować przestrzeń do rozmów na tematy związane z programem GCA Master of Business Change. W programie GCA MBC jest 10 modułów, każdy z nich chcemy poruszyć podczas Game Changers Coffee. Dokładnie tyle samo spotkań zaplanowaliśmy w cotygodniowym harmonogramie gamechangerskich, piątkowych kaw.

GCA COffee 3 jesien 2 - Game Changers Academy

Cykl spotkań jesienno-zimowych zaplanowaliśmy tak, aby każdy temat poruszany podczas rocznego programu rozwojowego miał swój kawowy czas, niczym trailer kolejnego odcinka ulubionego serialu.
To czas, który w ciągu dnia możesz zagospodarować na rozmowę z zespołem Game Changers Academy o aktualnych wyzwaniach liderów z takich obszarów jak przywództwo, strategia, komunikacja, współpraca. A może być to wstęp do częstszych i pełniejszych spotkań w liderskim gronie tych, którzy wpływają na sukces transformacji i zmian! Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

3 grudnia – finał Game Changers Coffee 2021: Zarządzanie Konfliktem
Interaktywne warsztaty z Rafałem Olejniczakiem

W piątek, 3 grudnia zapraszamy wyjątkowo na 10:00. Tematem ostatniej (w tej edycji) odsłony Game Changers Coffee, podobnie jak w 10-modułowym programie  Master of Business Change, będzie  Zarządzanie konfliktem.
Tym razem zapraszamy do wzięcia udział w interaktywnym warsztacie, podczas którego dowiesz się:
 

 • Jak budować kulturę współpracy? 
 • Jak konstruktywnie wykorzystać opór?
 • Jak tworzyć reguły, które porządkują rzeczywistość? 
 • Jak odważnie zarządzać konfliktami? ​

rafal olejniczak zarzadzanie konfliktem gccoffee gif - Game Changers Academy

Game Changers Coffee: Zarządzanie konfliktem – 3 grudnia (10:00 – 13:00)

W pierwszej części weźmiesz udział w grze symulacyjnej Łowisko. Wspólnie z innymi uczestnikami zmierzysz się w niej z konfliktami, które rodzą się w sytuacji zmienności, niepewności i niejasności celu. Staniesz w obliczu negocjacji i konieczności podejmowania decyzji od których będzie zależeć Twój sukces, bądź porażka. Przekonasz się, jak sam radzisz sobie w sytuacjach konfliktowych. Czy bliższe jest Ci rozwiązywanie czy uniknie konfrontacji.

Druga część spotkania będzie okazją do krótkiego warsztatu z Game Changers Academy. Wnioski z gry przełożymy na rzeczywistość biznesową. Dowiesz się o rodzajach konfliktów, ich podłożu i wreszcie o sposobach radzenia sobie z nimi.

Nad przebiegiem tej gamechangerskiej kawy będzie czuwał Rafał Olejniczak – manager z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu i coach i mentor zajmujący się rozwojem samoświadomości liderów i usprawnianiem funkcjonowania kadry zarządzającej.

Zasady uczestnictwa
Spotkanie Game Changers Coffee Zarządzanie konfliktem ma charakter interaktywnego warsztatu (na wzór modułów Game Changers Academy) – nie będzie to webinar. Liczba miejsc jest ograniczona.

Game Changers Coffee jest dla Ciebie, jeśli:

– poszukujesz programu rozwojowego dla kadry managerskiej w swojej organizacji,
– poszukujesz programu rozwojowego dla siebie, a stoją przed Tobą kolejne wyzwania związane ze
zmianami w organizacji,
– chcesz wziąć udział w procesie, który umocni Cię w roli lidera skutecznie wprowadzającego zmiany,
budującego silny zespół i koalicję dla swoich działań,
– szukasz alternatywy dla studiów podyplomowych, klasycznych szkoleń czy programów MBA,
– interesuje Cię, jak można rozwijać TOP liderów podczas zajęć online,
– chcesz dowiedzieć się, dlaczego kompetencje, które rozwijamy w Game Changers Academy
dzisiaj kluczowe w rozwoju biznesu.

 

Jeśli interesuje Cię udział w warsztatowym finale Game Changers Coffee 3 grudnia,  zapisz się wypełniając poniższy formularz. Zapisując się oświadczasz, że:
– Zarezerwujesz na to spotkanie 3 godziny w kalendarzu
– Wiesz, że warsztat jest interaktywny, wymaga włączenia kamery i mikrofonu
– Wiesz, że liczba miejsc jest ograniczona i Twoja nieobecność uniemożliwi udział w warsztacie innej chętnej osobie,

jeśli tak – zapraszamy >

  Imię i nazwisko

  Stanowisko

  Nazwa firmy

  Numer kontaktowy

  Adres email

  Dlaczego chcesz wziąć udział w spotkaniu?

  Wybierz tematy, które Cię interesują

  UWAGI:

  1. Game Changers Academy rezerwuje sobie prawo do selekcji nadesłanych zgłoszeń w szczególności do odrzucenia zgłoszeń kierowanych przez jednostki prowadzące działalność konkurencyjną wobec organizatora. Potwierdzenie udziału w spotkaniu zostanie przesłane na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail.

  Informację o odwołaniu uczestnictwa w spotkaniu prosimy przekazać drogą mailową na adres: kontakt@gamechangersacademy.eu

  Oświadczam, że:

  Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO]

  Wyrażam zgodę na Otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną od PGS Pracownia Gier Szkoleniowych Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. Dz. U. Nr 144 poz. 1204 „O świadczeniu usług drogą elektroniczną”). Mam prawo do odwołania powyższej zgody.

   

   

  Poznajmy się przy kawie! Raz w tygodniu, aż do końca listopada, zapraszamy na godzinne spotkania online, podczas których opowiadamy o ofercie Game Changers Academy Master of Business Change, o korzeniach Programu, jego kształcie i celach. Stworzymy okazję i przestrzeń do poznania nie tylko koncepcji i idei jaka stoi za GCA MBC, ale również ekspertów, absolwentów, trenerów i zespołu Game Changers Academy. Przy świeżo zaparzonej kawie spotykamy się, aby przedstawić ofertę oraz zapewnić odrobinę inspiracji wokół tematów poszczególnych modułów otwartego programu GCA MBC, którego piąta edycja startuje już z początkiem 2022 roku.

  Zobacz relacje z poprzedniej edycji Game Changers Coffee

  Cykl kaw jesień 2021 to format zamkniętych spotkań, jeśli chcesz posłuchać relacji z wiosennych kaw LIVE on FB – zajrzyj do Relacji.

  Zrzut ekranu 2021 08 25 141340 - Game Changers Academy

   

  Related Posts