Spotkajmy się przy 2-giej kawie [Game Changers Coffee Jesień 2021]

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji wirtualnych spotkań przy kawie z Game Changers Academy. W 2020 roku zainaugurowaliśmy cykl tematycznych kaw, z udziałem gości, ekspertów, trenerów i prowadzących moduły programu GCA Master of Business Change.

Już 24 września startuje kolejna edycja Game Changers Coffee – spotkań przy kawie. 

W tym cyklu zapraszamy do wspólnej, drugiej kawy – spotykamy się co piątek, o 11.00 w gronie uczestników, absolwentów, managerów, liderów biznesu i wszystkich, od których zależy sukces transformacji w firmie. 

Chcemy aranżować przestrzeń do rozmów na tematy związane z programem GCA Master of Business Change. W programie GCA MBC jest 10 modułów, każdy z nich chcemy poruszyć podczas Game Changers Coffee. Dokładnie tyle samo spotkań zaplanowaliśmy w cotygodniowym harmonogramie gamechangerskich, piątkowych kaw.

GAME CHANGERS COFFEE - Game Changers Academy

Poznajmy się przy kawie! Raz w tygodniu, aż do końca listopada, zapraszamy na godzinne spotkania online, podczas których opowiadamy o ofercie Game Changers Academy Master of Business Change, o korzeniach Programu, jego kształcie i celach. Stworzymy okazję i przestrzeń do poznania nie tylko koncepcji i idei jaka stoi za GCA MBC, ale również ekspertów, absolwentów, trenerów i zespołu Game Changers Academy. Przy świeżo zaparzonej kawie spotykamy się, aby przedstawić ofertę oraz zapewnić odrobinę inspiracji wokół tematów poszczególnych modułów otwartego programu GCA MBC, którego piąta edycja startuje już z początkiem 2022 roku.

Cykl spotkań jesienno-zimowych zaplanowaliśmy tak, aby każdy temat poruszany podczas rocznego programu rozwojowego miał swój kawowy czas, niczym trailer kolejnego odcinka ulubionego serialu.
To czas, który w ciągu dnia możesz zagospodarować na rozmowę z zespołem Game Changers Academy o aktualnych wyzwaniach liderów z takich obszarów jak przywództwo, strategia, komunikacja, współpraca. A może być to wstęp do częstszych i pełniejszych spotkań w liderskim gronie tych, którzy wpływają na sukces transformacji i zmian! Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

Cykl kaw jesień 2021 to format zamkniętych spotkań, jeśli chcesz posłuchać relacji z wiosennych kaw LIVE on FB – zajrzyj do Relacji.

Zrzut ekranu 2021 08 25 141340 - Game Changers Academy

Te spotkania są dla Ciebie, jeśli:
– poszukujesz programu rozwojowego dla kadry managerskiej w swojej organizacji,
– poszukujesz programu rozwojowego dla siebie, a stoją przed Tobą kolejne wyzwania związane ze
zmianami w organizacji,
– chcesz wziąć udział w procesie, który umocni Cię w roli lidera skutecznie wprowadzającego zmiany,
budującego silny zespół i koalicję dla swoich działań,
– szukasz alternatywy dla studiów podyplomowych, klasycznych szkoleń czy programów MBA,
– interesuje Cię, jak można rozwijać TOP liderów podczas zajęć online,
– chcesz dowiedzieć się, dlaczego kompetencje, które rozwijamy w Game Changers Academy
dzisiaj kluczowe w rozwoju biznesu.

Game Changers Coffee Master of Business Change 1 - Game Changers Academy

Jeśli interesuje Cię udział w którymś ze spotkań, sprawdź dostępność miejsc i zapisz się już dziś! W celu zarezerwowania miejsca prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

  Imię i nazwisko

  Stanowisko

  Nazwa firmy

  Numer kontaktowy

  Adres email

  Dlaczego chcesz wziąć udział w spotkaniu?

  Wybierz tematy, które Cię interesują

   
   
  UWAGI:

  1. Game Changers Academy rezerwuje sobie prawo do selekcji nadesłanych zgłoszeń w szczególności do odrzucenia zgłoszeń kierowanych przez jednostki prowadzące działalność konkurencyjną wobec organizatora. Potwierdzenie udziału w spotkaniu zostanie przesłane na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail.

  Informację o odwołaniu uczestnictwa w spotkaniu prosimy przekazać drogą mailową na adres: kontakt@gamechangersacademy.eu

  Oświadczam, że:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PGS Pracownia Gier Szkoleniowych Sp. z o.o. oraz Salander Sp. z o.o. w Warszawie w zakresie prowadzonej przez nią działalności gospodarczej na potrzeby realizacji zobowiązań wynikających z zapisu na powyższe wydarzenie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000, ze zm.) oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1).

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych, przy czym zgodę swoją wyrażam dobrowolnie.

  Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO]

  Wyrażam zgodę na Otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną od PGS Pracownia Gier Szkoleniowych Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. Dz. U. Nr 144 poz. 1204 „O świadczeniu usług drogą elektroniczną”). Mam prawo do odwołania powyższej zgody.

   

  Related Posts

  Dołącz do społeczności

  Game Changers Academy!

  Zapisz się na newsletter

  i otrzymuj bezpłatne zaproszenia na nasze spotkania

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danychosobowych dla celów marketingowych, przy czym zgodę swoją wyrażam dobrowolnie.