Kolejna edycja Game Changers Coffee – o wyzwaniach liderów

Zapraszamy na kolejny cykl spotkań przy kawie. Jak zawsze, będziemy spotykać się w piątki o 11:00 i rozmawiać o kompetencjach Game Changerów. Ciekawi goście, inspirujące tematy – warto do nas dołączyć!

GCA Coffee2023 - Game Changers Academy

Poznajmy się przy kawie! Zapraszamy na cotygodniowe, godzinne spotkania online, podczas których stworzymy okazję i przestrzeń do poznania trendów, rozmów o kluczowych wyzwaniach liderów i liderek oraz przedstawienia dobrych praktyk z różnych organizacji.

Spotkania w ramach gamechangerskich kaw nawiązują do zagadnień, które poruszamy w warsztatach Game Changers Academy: podczas rocznej Akademii Master of Business Change (start już w marcu:  aplikuj do programu) oraz w Power Shots – krótkich, energetycznych i interaktywnych warsztatach dla top liderów, managerów, członków zarządu i kluczowych reprezentantów kadry zarządzającej.

Przed nami 4 spotkania:

 • 10.02 Kompetencje przyszłości i hybrydowej teraźniejszości – wyzwania liderów i managerów (to spotkanie już za nami)
 • 17.02 Sztuczna inteligencja – jak przygotować firmę i zespoły (to spotkanie już za nami)
 • 24.02 Strategie wdrażania ESG w organizacjach
 • 10.03 Wellbeing – strategiczny HR w czasach niepewności, zmian i kryzysów

Ekspertów i gości poszczególnych spotkań potwierdzimy wkrótce. Tymczasem serdecznie zachęcamy do aktywnego udziału w spotkaniach z serii Game Changers Coffee. Piątkowe spotkania przy kawie to czas, który w ciągu dnia możesz zagospodarować na rozmowę z zespołem Game Changers Academy o aktualnych wyzwaniach liderów z takich obszarów jak przywództwo, strategia, komunikacja, współpraca.

A może być to wstęp do częstszych i pełniejszych spotkań w liderskim gronie tych, którzy wpływają na sukces transformacji i zmian!

Gospodarzem tegorocznego cyklu będzie ponownie Bartosz Soja (New Business Manager, GCA) – w imieniu Bartka i całego zespołu GCA serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

Gościnią najbliższego spotkania –  10 marca – będzie Beata Skawińska – Dyrektorka Dentons Business Services EMEA, z którą porozmawiamy o tym:
Beata Skawinska GCA Coffee - Game Changers Academy

 • Czy możliwe jest łączenie dążenia do szybkiego wzrostu, z refleksją o kulturze organizacyjnej dbałości o dobrostan pracowników?
 • Jak pogodzić wellbeing, w tym potrzebę elastyczności czasu i miejsca pracy, z efektywnością?
 • Jak budować procesy i struktury wspierające wellbeing?

 

 

Te spotkania są dla Ciebie, jeśli:

 • poszukujesz programu rozwojowego dla kadry managerskiej w swojej organizacji,
 • poszukujesz programu rozwojowego dla siebie, a stoją przed Tobą kolejne wyzwania związane ze zmianami w organizacji,
 • chcesz wziąć udział w procesie, który umocni Cię w roli lidera skutecznie wprowadzającego zmiany, budującego silny zespół i koalicję dla swoich działań,
 • szukasz alternatywy dla studiów podyplomowych, klasycznych szkoleń czy programów MBA,
 • interesuje Cię, jak można rozwijać TOP liderów podczas zajęć online,
 • chcesz dowiedzieć się, dlaczego kompetencje, które rozwijamy w Game Changers Academy są dzisiaj kluczowe w rozwoju biznesu.

 

Jeśli interesuje Cię udział w którymś ze spotkań, sprawdź dostępność miejsc i zapisz się już dziś! W celu zarezerwowania miejsca prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

  Imię

  Nazwisko

  Stanowisko

  Nazwa firmy

  Numer kontaktowy

  Adres email

  Dlaczego chcesz wziąć udział w spotkaniu?

  Wybierz tematy, które Cię interesują

  UWAGI:

  Game Changers Academy rezerwuje sobie prawo do selekcji nadesłanych zgłoszeń w szczególności do odrzucenia zgłoszeń kierowanych przez jednostki prowadzące działalność konkurencyjną wobec organizatora. Potwierdzenie udziału w spotkaniu zostanie przesłane na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail.
  Informację o odwołaniu uczestnictwa w spotkaniu prosimy przekazać drogą mailową na adres: kontakt@gamechangersacademy.eu

  Oświadczam, że:

  Wyrażam zgodę na Otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną od PGS Pracownia Gier Szkoleniowych Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. Dz. U. Nr 144 poz. 1204 „O świadczeniu usług drogą elektroniczną”). Mam prawo do odwołania powyższej zgody. Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO]

   

   

  Related Posts