Game Changers Academy wspiera przedsiębiorców – pomagamy branżom dotkniętym przez pandemię!

W marcu 2020, z dnia na dzień, nasza działalność stacjonarna została w zasadzie prawnie zakazana i tak jest do dziś. Szkolenia i treningi managerskie przenieśliśmy całkowicie  do świata on-line. Jest ciężko, ale możemy działać.

Zdajemy sobie sprawę, że są branże, dla których taka przyspieszona cyfrowa transformacja jest trudna lub wręcz niemożliwa. Chcemy pomóc tym, którzy z powodu pandemii nie mogą funkcjonować, stoją przed koniecznością gruntownych zmian, być może przebudowania  swojego modelu biznesowego. Zapraszamy do udziału w programie Master of Business Change, realizowanym przez Game Changers Academy już po raz czwarty, aby zderzyć się myślami z innymi, poszukać inspiracji, rozwinąć kompetencje niezbędne w czasach zmian.

Jeśli:

– pandemia dotknęła Twój biznes,

– potrzebujesz przedefiniować model biznesowy,

– chcesz poznać sposoby na wdrażanie zmian w organizacji,

– musisz znaleźć nowy sposób działania w Twojej branży,

– zależy Ci na rozwinięciu swojego osobistego potencjału,

zgłoś się do udziału w programie rozwojowym Master of Business Change i otrzymaj stypendium sfinansowane przez Game Changers Academy!

Game Changers Academy oferuje stypendium Master of Business Change dla branż dotkniętych pandemią – hotelarstwo, gastronomia, kultura (teatry, kina) oraz branża eventowa.

Kogo szukamy?
Przedstawicieli z branż najbardziej dotkniętych obostrzeniami spowodowanymi pandemią. Szefów biznesów i organizacji, którzy zmagają się z stworzeniem nowej strategii, zmianą profilu działalności, przedefiniowaniem sposobów działania w swojej branży. Managerów, którzy nie boją się działać inaczej, wbrew utartym schematom, pod prąd.

 Co oferujemy?

Stypendium zapewniające udział lidera/liderki i wybranych przez niego/nią osób w 10-miesięcznym programie liderskim, online. Program rozpocznie się w marcu 2021 r.

Udział w programie to:

  • 3 miejsca w 10 modułach tematycznych.
  • Roczne wsparcie dla lidera i uczestniczących z nim osób w przeprowadzeniu założonej zmiany.
  • Sesje mentoringowe dla lidera z organizacji.
  • Rozwój 10 kluczowych kompetencji – dla Lidera/Liderki z Waszej organizacji i osób jemu/jej towarzyszących podczas kolejnych modułów Programu.
  • Zestaw praktycznych narzędzi.
  • Rozszerzanie i budowanie sieci kontaktów.

Czego oczekujemy?

Zaangażowania, frekwencji oraz aktywnego włączenia się w działania społeczności Game Changers Academy.

Przebieg wyboru stypendysty:

  1. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego przez Liderkę/Lidera: http://bit.ly/pomagamywpandemii
  2. Rozmowy rekrutacyjne z przedstawicieli wybranych
  3. Wyłonienie stypendysty do udziału IV edycji Game Changers Academy Master of Business Change

To już czwarta edycja Master of Business Change Game Changers Academy! W poprzednich edycjach stypendium otrzymali przedstawiciele sektora non-profit Uniwersytetu Dzieci, Stowarzyszenia NA TAK, Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, Fundacji Szkoła Liderów oraz Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”.

Terminy*

Nadsyłanie zgłoszeń poprzez Formularz zgłoszeniowy: do 28 lutego 2021 r.

Rozmowy rekrutacyjne: 1 – 8 marca 2021 r.

Informacja o wynikach naboru: 10 marca 2021 r.

Pierwsze warsztaty Game Changers Academy, online: pół dnia 18 i 19 marca 2021 r.

*terminy mogą ulec zmianom adekwatnie do terminu startu IV edycji Game Changers Academy. Jeśli miałoby to nastąpić, niezwłocznie poinformujemy o tym wszystkich aplikujących. Więcej o Programie wraz z terminami kolejnych modułów na www.gamechangersacademy.eu

Related Posts