Drzwi otwarte Game Changers Academy – poznaj korzyści programu Master of Business Change

Game CHangers Academy MBC5 drzwi otwarte - Game Changers Academy
Game Changers Academy zaprasza na spotkanie o charakterze otwartym, podczas którego będzie okazja poznać warunki udziału w programie
Master of Business Change.

Zaplanowaliśmy dwa terminy, by przybliżyć idee Game Changers Academy i szczegóły programu dla liderek i liderów, który wspiera wdrażanie zmian. Za nami 4 edycje Master of Business Change – trzecia (2020) i czwarta (2021) realizowane głównie online. Zebraliśmy zachwycające feedbacki po ostatniej edycji i z ogromną niecierpliwością przygotowujemy się do startu V edycji MBC. 

Roczny program, który jest alternatywą dla kursów managerskich, szkoleń liderskich czy studiów podyplomowych, przyciąga uczestniczki i uczestników z przeróżnych branż i organizacji. Analizując minione edycje, Game Changers Academy wybierali zarówno topowi dyrektorzy IT, prawniczki i prawnicy, szefowie działów marketingu, dyrektorki HR, specjaliści i eksperci w obszarze finansów a także przedstawiciele sektora publicznego (administracja samorządowa) i niepublicznego (stowarzyszenia, fundacje, podmioty lecznicze). 

Master of Business Change GCA - Game Changers Academy

 

Do udziału w programie zapraszamy niezmiennie tych, od których zależy sukces transformacji.  

Przyjdź na spotkanie informacyjne, dowiedz się więcej i poznaj możliwości Twojego liderskiego rozwoju – dwa terminy do wyboru:

– 19.01.2022 15.00 środa 

– 21.01.2022 10:00 piątek 

 

 

Chcesz poznać szczegóły programu? Zajrzyj na stronę Master of Business Change już teraz. 

Chcesz wziąć udział? Wypełnij formularz poniżej: 

  Imię i nazwisko

  Stanowisko

  Nazwa firmy

  Numer kontaktowy

  Adres email

  Dlaczego chcesz wziąć udział?

  UWAGI:

  1. Game Changers Academy rezerwuje sobie prawo do selekcji nadesłanych zgłoszeń w szczególności do odrzucenia zgłoszeń kierowanych przez jednostki prowadzące działalność konkurencyjną wobec organizatora. Potwierdzenie udziału w spotkaniu zostanie przesłane na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail.

  Informację o odwołaniu uczestnictwa w spotkaniu prosimy przekazać drogą mailową na adres: kontakt@gamechangersacademy.eu

  Oświadczam, że:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PGS Pracownia Gier Szkoleniowych Sp. z o.o. oraz Salander Sp. z o.o. w Warszawie w zakresie prowadzonej przez nią działalności gospodarczej na potrzeby realizacji zobowiązań wynikających z zapisu na powyższe wydarzenie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000, ze zm.) oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1).

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych, przy czym zgodę swoją wyrażam dobrowolnie.

  Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO]

  Wyrażam zgodę na Otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną od PGS Pracownia Gier Szkoleniowych Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. Dz. U. Nr 144 poz. 1204 „O świadczeniu usług drogą elektroniczną”). Mam prawo do odwołania powyższej zgody.

   

  Related Posts

  Dołącz do społeczności

  Game Changers Academy!

  Zapisz się na newsletter

  i otrzymuj bezpłatne zaproszenia na nasze spotkania

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danychosobowych dla celów marketingowych, przy czym zgodę swoją wyrażam dobrowolnie.