GCA POWER SHOT

GCA Power Shot to energetyczne doświadczenie, które przygotuje Twój zespół zarządzający na wspólne wyzwania transformacji biznesowej. Obecne czasy dużej niepewności i kryzysów gospodarczych, klimatycznych i politycznych, wymagają od liderów i liderek nowych kompetencji. W Game Changers Academy od wielu lat prowadzimy spotkania dla TOP Managementu, zespołów odpowiedzialnych za strategię i transformację firm. GCA Power Shot to specjalna linię produktów dla średniej i najwyższej kadry zarządzającej. Dobraliśmy trenerów i ekspertów z doświadczeniem w biznesie, a symulacje i gry szkoleniowe dobieramy adekwatnie do poziomu i rangi uczestników. 

GCA Power Shot to unikalna oferta dedykowana przede wszystkim zespołom zarządzającym, odpowiedzialnym za biznes, skuteczne wdrażanie i zarządzanie procesem zmian i transformacji. Na bazie rynkowych trendów, licznych rozmów z członkami zarządów firm, z którymi współpracujemy, oraz naszych doświadczeń w zakresie executive education, przygotowaliśmy scenariusze krótkich, intensywnych spotkań, których celem jest zadbanie o efektywność zespołu zarządzającego.

Założenia GCA Power Shot to przede wszystkim 3 stałe elementy programowe:  realne doświadczenie wraz z omówieniem, transfer wiedzy poprzez osobiste wnioski, przełożone podczas sesji z konsultantem na realia firmy, czyli część warsztatowa. W wersji premium umożliwiamy rozbudowanie Power Shota o udział gościa specjalnego, który zapewnia dawkę wiedzy i inspiracji w temacie dostosowanym do potrzeb uczestników spotkania.
Naszym celem jest stwarzanie kontekstów i przestrzeni, do efektywnej pracy top managementu w obszarach: wypracowywania strategii, uwspólnienia wizji przyszłości firmy, oraz zaplanowania komunikacji i kaskadowania jej na całą organizację.

Podczas GCA Power Shot możesz liczyć na wykorzystanie najnowszych narzędzi, przeznaczonych executive education oraz prowadzenie zajęć przez profesjonalnych trenerów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z top managementem. Jesteśmy przygotowani merytorycznie i metodycznie do pracy z zarządami i kadrą managerską. Power Shoty pomogą nawet najbardziej zajętym, zajmują jedynie 3h, a w rozbudowanej wersji pół dnia. Są kompaktowe i energetyczne, pozwalają na chwilę skupienia nad tym, co w danym momencie stanowi kluczowe wyzwanie. To czas na spojrzenie z innej perspektywy na wyzwania, strategię i relacje. Przegrupowanie sił, zmianę azymutu.

GCA Power Shoty zaplanowaliśmy maksymalnie efektywnie. Wśród propozycji są zarówno godzinne integracje dla kadry zarządzającej, jak i dwudniowe warsztaty myślenia strategicznego.​ Zapraszamy do bliższego przyjrzenia się propozycjom, które przygotowują zespół zarządzający Waszą firmą na wspólne wyzwania transformacji biznesowej.

Game Changers Academy Power Shot

Energetyczne spotkania kadry zarządzającej, które pomagają sprostać wyzwaniom biznesowym.

Przed Wami spotkanie kadry managerskiej, na którym zapadną ważne decyzje dla całej organizacji? Zarząd przygotowuje nową strategię? A może szukasz alternatywy na cykliczne spotkanie managementu albo chcesz wypracować formułę współpracy w zespole silnych osobowości? Wasi managerowie potrzebują lepiej się poznać i zintegrować?

Game Changers Academy Power Shot jest dla Was! 

Jeśli chcesz otrzymać propozycję dla Twojego zespołu napisz do nas kontakt@gamechangersacademy.eu lub zadzwoń +48 609 034 542 .
Jeśli wolisz skorzystać z formularza, napisz nam czego poszukujesz:

  GCA Power Shot dostępne również online

  Dzięki intensywnemu doświadczeniu gry lub symulacji spotkanie Power Shot umożliwia spojrzenie z boku na zespół zarządzający i na stojące przed nim wyzwania. Czas na spojrzenie z innej perspektywy na Twoje wyzwania!

  INTERAKTYWNA GRA

  Dawka doświadczenia, gra lub inna forma aktywności, która staje się metaforą działania organizacji.

  KNOWLEDGE SHOT

  Krótka opowieść o modelu, teorii który jest podstawą teoretyczną proponowanego spotkania

  WARSZTATY

  Praca nad wyzwaniami określonymi, z konsultantem GCA i trenerem.

  Czym jest GCA Power Shot?

  Wg Daniela Golemana, twórcy teorii inteligencji emocjonalnej, uważność i koncentracja, to kluczowe umiejętności współczesnych liderów. Skuteczny lider to taki, który umiejętnie odnajduje się na matrycy między swoim ja, zespołem a systemem. Jako lider w rozmowie z konsultantem Game Changers Academy określisz, na który element będzie położony największy akcent podczas Power Shot. Spotkanie zostanie poprowadzone tak, żeby wspólna praca zespołu zarządzającego była podporządkowana najważniejszemu dla Was w tym momencie wymiarowi.

  JA

  Samoświadomość Zarządzających

  LUDZIE

  Postrzeganie Zespołu

  SYSTEM

  Wizja całej Organizacji

  GCA Power Shot

  6 propozycji Power Shotów w odpowiedzi na wyzwania kadry zarządzającej Jako lider w rozmowie z konsultantem Game Changers Academy określisz, na który element będzie położony największy akcent podczas Power Shot. Spotkanie zostanie poprowadzone tak, żeby wspólna praca zespołu zarządzającego była podporządkowana najważniejszemu dla Was w tym momencie wymiarowi.
  Budowa tożsamości i współpracy top kadry

  Strong Executive Team

  Kim jesteśmy? Kim chcemy być?
  Jak współpracujemy?
  Jak wywierać pozytywny wpływ na organizację?

  Kaskadowanie strategii biznesowej na całą organizację

  Purpose & Strategy

  Wypracowanie nieschematycznej wizji biznesowej
  Wzrost zaangażowania zespołu
  Zbudowanie wiary w sukces

  Wzmocnienie szczebla managerskiego

  Overcoming Silos Mentality

  Przekraczanie silosów
  Współodpowiedzialność liderów ze średniego szczebla za zarządzanie organizacją
  Wzmocnienie poczucia wpływu managerów

  Uczenie się na błędach

  Learning Organization (F**k-up Night)

  • Inspirujące rozmowy o porażkach
  • Zwiększenie odwagi do podejmowaniach odważnych decyzji
  • Pokonanie strachu przed niepowodzeniem
  Wzmocnienie Zespołu Liderskiego

  Executive Team Building

   
  • Spotkanie top kadry przemieni się w emocjonujące przeżycie
  • Wzmocnienie poczucia więzi
  • Zbudowanie atmosfery współpracy
  Podziel się wyzwaniem

  Zaprojektujemy wydarzenie na miarę Twoich potrzeb

  • Zmiana strategii i specyficzne wyzwania branży?
  • Połączenie, fuzja lub przejęcie?
  • Dziesiątki gier i symulacji biznesowych oraz eksperci i trenerzy z doświadczeniem, pomogą odnaleźć się w nowej rzeczywistości
  INTERESUJE CIĘ OFERTA GAME CHANGERS ACADEMY POWER SHOT?
  GCA Power Shot ONLINE może być zarówno spotkaniem integracyjno-integrującym, budującym zespół z osób zarządzających, jak i pretekstem do pracy nad strategią czy komunikacją, kluczową przy planowaniu i skutecznym wprowadzaniu zmian. Jeśli ponadto potrzebujesz inspiracji eksperta lub Game Changera znajdziemy odpowiedniego gościa spotkania.

  Zapisz się do newslettera