GCA POWER SHOT

GCA Power Shot to najnowsze dzieło twórców Game Changers Academy. Od wielu lat prowadzimy spotkania dla TOP Managementu, zespołów odpowiedzialnych za strategię i transformację firm. W 2020 roku postanowiliśmy stworzyć specjalną linię produktową dla średniej i najwyższej kadry zarządzającej.

GCA Power Shot to warsztaty realizowane przez trenerów i ekspertów Game Changers Academy. To unikalna oferta dedykowana przede wszystkim zespołom zarządzającym, odpowiedzialnym za biznes, skuteczne wdrażanie i zarządzanie procesem zmian i transformacji. Na bazie rynkowych trendów, licznych rozmów z członkami zarządów firm, z którymi współpracujemy, oraz naszych doświadczeń w zakresie executive education, przygotowaliśmy scenariusze krótkich, intensywnych spotkań, których celem jest zadbanie o efektywność zespołu zarządzającego.

Założenia GCA Power Shot to przede wszystkim 3 stałe elementy programowe:  realne doświadczenie wraz z omówieniem, transfer wiedzy poprzez osobiste wnioski, przełożone podczas sesji z konsultantem na realia firmy, czyli część warsztatowa. W wersji premium umożliwiamy rozbudowanie Power Shota o udział gościa specjalnego, który zapewnia dawkę wiedzy i inspiracji w temacie dostosowanym do potrzeb uczestników spotkania.
Naszym celem jest stwarzanie kontekstów i przestrzeni, do efektywnej pracy top managementu w obszarach: wypracowywania strategii, uwspólnienia wizji przyszłości firmy, oraz zaplanowania komunikacji i kaskadowania jej na całą organizację.

Podczas GCA Power Shot możesz liczyć na wykorzystanie najnowszych narzędzi, przeznaczonych executive education oraz prowadzenie zajęć przez profesjonalnych trenerów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z top managementem. Jesteśmy przygotowani merytorycznie i metodycznie do pracy z zarządami i kadrą managerską. Power Shoty pomogą nawet najbardziej zajętym, zajmują jedynie 3h, a w rozbudowanej wersji pół dnia. Są kompaktowe i energetyczne, pozwalają na chwilę skupienia nad tym, co w danym momencie stanowi kluczowe wyzwanie. To czas na spojrzenie z innej perspektywy na wyzwania, strategię i relacje. Przegrupowanie sił, zmianę azymutu.

Wszystkie GCA Power Shoty zaplanowaliśmy na 3 do 6 godzin.​ Zapraszamy do bliższego przyjrzenia się propozycjom, które przygotowują zespół zarządzający Waszą firmą na wspólne wyzwania transformacji biznesowej.

Game Changers Academy Power Shot

Energetyczne spotkania kadry zarządzającej, które pomagają sprostać wyzwaniom biznesowym.

Przed Wami spotkanie kadry managerskiej, na którym zapadną ważne decyzje dla całej organizacji? Zarząd przygotowuje nową strategię? A może szukasz alternatywy na cykliczne spotkanie managementu albo chcesz wypracować formułę współpracy w zespole silnych osobowości? Wasi managerowie potrzebują lepiej się poznać i zintegrować?

Game Changers Academy Power Shot jest dla Was! 

Jeśli chcesz otrzymać propozycję dla Twojego zespołu napisz do nas kontakt@gamechangersacademy.eu lub zadzwoń +48 609 034 542 .
Jeśli wolisz skorzystać z formularza, napisz nam czego poszukujesz:

  GCA Power Shot dostępne również online

  Dzięki intensywnemu doświadczeniu gry lub symulacji spotkanie Power Shot umożliwia spojrzenie z boku na zespół zarządzający i na stojące przed nim wyzwania. Czas na spojrzenie z innej perspektywy na Twoje wyzwania!

  INTERAKTYWNA GRA

  Dawka doświadczenia, gra lub inna forma aktywności, która staje się metaforą działania organizacji.

  KNOWLEDGE SHOT

  Krótka opowieść o modelu, teorii który jest podstawą teoretyczną proponowanego spotkania

  WARSZTATY

  Praca nad wyzwaniami określonymi, z konsultantem GCA i trenerem.

  Czym jest GCA Power Shot?

  Wg Daniela Golemana, twórcy teorii inteligencji emocjonalnej, uważność i koncentracja, to kluczowe umiejętności współczesnych liderów. Skuteczny lider to taki, który umiejętnie odnajduje się na matrycy między swoim ja, zespołem a systemem. Jako lider w rozmowie z konsultantem Game Changers Academy określisz, na który element będzie położony największy akcent podczas Power Shot. Spotkanie zostanie poprowadzone tak, żeby wspólna praca zespołu zarządzającego była podporządkowana najważniejszemu dla Was w tym momencie wymiarowi.

  JA

  Samoświadomość Zarządzających

  LUDZIE

  Postrzeganie Zespołu

  SYSTEM

  Wizja całej Organizacji

  GCA Power Shot

  6 propozycji Power Shotów w odpowiedzi na wyzwania kadry zarządzającej Jako lider w rozmowie z konsultantem Game Changers Academy określisz, na który element będzie położony największy akcent podczas Power Shot. Spotkanie zostanie poprowadzone tak, żeby wspólna praca zespołu zarządzającego była podporządkowana najważniejszemu dla Was w tym momencie wymiarowi.
  Upowszechnij nową strategię

  Purpose Driven Leadership

  Komunikowanie wizji i strategii

  • Kaskadowanie strategii 
  • Operacjonalizacja strategii przez poszczególne departamenty 
  • Sposoby zaangażowanie managerów i pracowników wokół (nowej) strategii
  Zaangażuj wszystkie szczeble zarządcze

  Engaging Leadership

  Włączanie niższych szczebli

  • Przekraczanie silosów
  • Przyjrzenie się i usprawnienie procesów (w strukturze firmy)
  • Przekazywanie odpowiedzialności 'w dół’
  Współpracujący zespół zarządzający

  The Powerful Executive Team

  Zbuduj silny jednomyślny zespół zarządzający

  • Kick off pracy nad strategią
  • Budowa zaufania 
  • Wartościowy czas razem dla Zarządu 
  • Stworzenie i wdrożenie długofalowej strategii osiągnięcia celów
  • The board mirror 
  Maksymalizuj szansę na udaną współpracę

  The Collaborative Executive Team

  Pokonaj ostatnie przeszkody na drodze do zgranego zarządu

  • Minimalizowanie wewnętrznej rywalizacji w zarządzie
  • Zwiększenie świadomości w zakresie łączenia indywidualnych z celami firmy​ 
  • Trudne rozmowy i negocjacje – jak je lepiej prowadzić, by przybliżać się do celu
  Nieszablonowo podejdź do klienta

  The Creative and Customer-Focused Leadership Team

  Przełam schematy myślenia o rynku

  • Nowe spojrzenie na klientów i ich potrzeby
  • Myślenie poza schematem o  wyzwaniach rynku i branży
  • Rewizja strategii: Dążenie do klientocentryczności
  Wprowadź gen innowacji do firmy

  Innovative Leadership

  Wdrażaj nowe odważniej

  • Rozwój kultury innowacyjności w firmie
  • Pobudzenie do poszukiwania innych sposobów działania
  • Nieschematyczne myślenie o nowych możliwościach i rynkach 
  INTERESUJE CIĘ OFERTA GAME CHANGERS ACADEMY POWER SHOT?
  GCA Power Shot ONLINE może być zarówno spotkaniem integracyjno-integrującym, budującym zespół z osób zarządzających, jak i pretekstem do pracy nad strategią czy komunikacją, kluczową przy planowaniu i skutecznym wprowadzaniu zmian. Jeśli ponadto potrzebujesz inspiracji eksperta lub Game Changera znajdziemy odpowiedniego gościa spotkania.

  Zapisz się do newslettera

  Dołącz do społeczności

  Game Changers Academy!

  Zapisz się na newsletter

  i otrzymuj bezpłatne zaproszenia na nasze spotkania

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danychosobowych dla celów marketingowych, przy czym zgodę swoją wyrażam dobrowolnie.