Webinar „Kiedy kultura nie nadąża za strategią” 5 czerwca 2024

 

Webinar 5 czerwca (środa) godz. 11:00 – 12:00

Zapraszamy na webinar “Kiedy kultura nie nadąża za strategią”

 

Z trójką ekspertów i praktyków biznesu – Moniką ŚwierszczWłodzimierzem Plewczyńskim i  dr Joanną Średnicką  porozmawiamy o roli kultury organizacyjnej w realizacji ambitnych założeń strategicznych.  Wyjdziemy od słynnej maksymy Culture eats strategy for breakfast” (Kultura zjada strategię na śniadanie) przypisanej Peterowi Druckerowi, jednemu z najbardziej cenionych teoretyków zarządzania.

Webinar GCA 5 czerwca - Game Changers Academy

 

Poruszymy kwestie:

GC Index 1000x600 1 - Game Changers Academy

Narzędzie GC Index

Podczas webinaru zaprezentujemy również nowoczesny, oparty o model GC Index,  format warsztatowy  Maximizing team impact workshop” do budowy skutecznych zespołów zarządzających. GameChanging Index, w zaawansowanym badaniu organimetrycznym pozwala uchwycić unikalność zespołu liderskiego i wydobyć jego pełen potencjał. Dzięki tym danym możliwe jest efektywne zarządzanie wymiarami strategicznym i kulturowym organizacji.

ZAPISZ SIE NA WEBINAR 1 - Game Changers Academy

 

Gość specjalny spotkania: 

Monika Swierszcz - Game Changers AcademyMonika Świerszcz, HR Menedżerka EGIS

Przez większość zawodowego życia zaprzyjaźniona z liczbami, analizująca efektywność biznesową, ale zawsze patrząca przez pryzmat ludzi.  Dziś Kadrowa, która ufa ludziom i w nich wierzy.  

Nieustannie pracuje nad stworzeniem wyjątkowego miejsca pracy opartego o wartości i kulturę firmy, której kluczem są: zaufanie i współodpowiedzialność.    

 

 

 

 

Wlodzimierz Plewczynski - Game Changers Academy

Włodzimierz Plewczyński

SIM Certyfikowany Interim Manager® i Doktor Nauk Społecznych w dyscyplinie ekonomia i finanse po Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Manager z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu firmą, sprzedażą, obsługą klienta i rozwojem biznesu. Z wykształcenia pedagog, filolog i ekonomista. Doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach z branży FMCG, telekomunikacyjnej i IT. Na swoim koncie ma sukcesy związane z budową i zarządzaniem siecią sprzedaży własną i partnerską oraz obsługą i utrzymaniem klienta. Prowadził z dużym powodzeniem projekty w zakresie rozwoju i restrukturyzacji firm, sprzedaży i obsługi klienta. Brał udział we wprowadzaniu na rynek polski takich marek jak L’Oréal Paris, Orange, Play , MobilKing, wRodzinie i a2mobile.

Niezrażony optymista powtarzający za Voltairem, że „ wszystko zmierza ku lepszemu na tym najlepszym z możliwych światów” ” i za Monthy Pytonem “always look on the bright side of life”.

Joanna Srednicka - Game Changers Academy

dr Joanna Średnicka

Współzałożycielka Pracowni Gier Szkoleniowych i Game Changers Academy. Specjalizuje się w zarządzaniu zespołami, rozwojem talentów, a także analizie zmian zachodzących w organizcjach.

 

 

 

 

 

 

Spotkanie poprowadzi: 

Bartek Soja - Game Changers AcademyBartek Soja
New Business Developer.
Absolwent San Diego State University na kierunku Media i Marketing. Od wielu lat związany z Pracownią Gier Szkoleniowych, Assimilate oraz Game Changers Academy. Doświadczony New Business Developer, który dzięki swojej charyzmie, inteligencji i urokowi osobistemu zjednuje sobie sympatię kolegów i koleżanek z pracy jak i swoich klientów i klientek.

 

 

 

 

 

Informacje praktyczne: 

Data: 5 czerwca 2024 (środa)
Godziny: 11:00 – 12:00
Miejsce: online

 

 

 

  

 

Related Posts