7 października: Włączaj ludzi w budowanie ambitnych wizji – Game Changers Academy Social Impact 2022

Wyjątkowa okazja by spotkać się z Game Changers Academy i UN Global Compact podczas porywających warsztatów o przyszłości. Jeśli zdarza Ci się zastanawiać jak przekuwać ambitne wizje w wygrywające strategie – to spotkanie jest dla Ciebie!
7 października weź udział w symulacji Time Machine i doświadcz  angażującej metody kaskadowania strategii w pracy nad realnym wyzwaniem postępujących zmian klimatu. To niepowtarzalna szansa by wziąć udział w tworzeniu wizji Edukacji Klimatycznej w Polsce.

GCA Social Impact 2022 r - Game Changers Academy

Game Changers Academy Social Impact 2022

Metoda Time Machine to format wykorzystywane na potrzeby aktywizowania szerokiej grupy osób wokół ambitnych celów. GCA Social Impact 2022 to unikalna okazja, by doświadczyć Time Machine i przekonać się osobiście o sile jej działania. Wszystko to w pracy nad ważnym społecznie wyzwaniem, jakim są postępujące zmiany klimatu. Wszystko to w pracy nad ważnym społecznie wyzwaniem.
To niepowtarzalna szansa by wziąć udział w tworzeniu wizji Edukacji Klimatycznej w Polsce.

Zapraszamy do udziału w Time Machine.
Czego się spodziewać?

 • Emocjonujących dyskusji w interdyscyplinarnym gronie ekspertów, managerów z różnych obszarów, a także aktywistów działających na rzecz klimatu.
 • GCA x UNGC Lowisko - Game Changers AcademyNowatorskiej i inspirującej metody pracy nad wykuwaniem strategii i sposobami jej upowszechniania,
 • Realnych wyzwań, na podstawie których odbędą się dyskusje w grupach roboczych, a wnioski wypracowane podczas spotkania zasilą prace nad systemowym wdrażaniem Edukacji Klimatyczna w Polsce, w którą zaangażowany jest UN Global Compact

Warsztaty są elementem GCA Social Impact, naszej corocznej  inicjatywy w której łączymy siły by wesprzeć wybraną organizację pozarządową zajmujące się systemowo i na dużą skalę rozwiązywaniem społecznych wyzwań w jednym z trzech obszarów: Klimat, Edukacja, Zdrowie Publiczne. Dotychczas Game Changers Academy ufundowało aż 9 stypendiów dla przedstawicieli sektora non-profit, a sesje GCA Social Impact zorganizujemy po raz trzeci. W poprzednich latach wspieraliśmy m.im. IP Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka i obszar zdrowia publicznego – w efekcie powstała Fundacja KIDS – Klub Innowatorów Dziecięcych Szpitali. W 2021 roku pracowaliśmy z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę (relacja tutaj), skupiając się na zagadnieniu upowszechniania standardów ochrony dzieci przed krzywdzeniem. W tym roku czas na palący problem katastrofy klimatycznej, a co za tym idzie współpraca z jedną z kluczowych organizacji międzynarodowych, ONZ – konkretnie z inicjatywą UN Global Compact.

Zastanawiasz się czy to spotkanie jest dla Ciebie? Zdecydowanie tak, jeśli:

 • Szukasz inspiracji w obszarze wdrażania strategii, angażowania interesariuszy, przekuwania wizji w realne plany?
 • Niepokoją Cię kwestie klimatyczne i chcesz im przeciwdziałać, angażując się w tworzenie strategii edukacji klimatycznej w Polsce?
 • Chcesz i możesz poświecić 4 godziny na pracę w interdyscyplinarnym gronie: podzielić się doświadczeniami korporacyjnymi, organizacyjnymi lub wdrażania ambitnych projektów i angażowania ludzi do zmian?

Spotkanie 7 października jest dla Ciebie!

Wyobraź sobie, że Jest rok 2030 i…

 1.  Edukacja klimatyczna w szkołach – w podstawie programowej.
  80% nauczycieli różnych przedmiotów świadomie korzysta z dostępnych materiałów,
 2. Transformacja biznesu ruszyła na dobre. Programy edukacyjne w firmach i instytucjach.
  50% firm dużych i średnich ma wdrożone strategie dochodzenia do „0” emisyjności. Są wśród nich marki z różnych branż.
 3.  Nauka – niezależny interdyscyplinarny zespół – Rada Klimatyczna , powołana przy UN Global Compact Network Poland.
 4.  Organizacje pozarządowe współpracują na bezprecedensowa skalę.

 Skorzystaj z formularza poniżej i dołącz do wydarzenia ➡️

Szczegóły spotkania

Kiedy: 7 października 2022, 14.30 – 18.30

Miejsce stacjonarne: Warszawa (szczegóły prześlemy wraz z mailowym potwierdzeniem udziału).

FORMULARZ

  Imię i nazwisko*

  Stanowisko*

  Nazwa organizacji*

  Adres email*

  Obszar zainteresowań/kompetencji

  Dlaczego chcesz wziąć udział w wydarzeniu?*

  Skąd wiesz o wydarzeniu?*
  Zaproszenie indywidualneNewsletter Game Changers AcademyFacebookLinkedinZaproszenie UN Global Compact

  Inne

   
  UWAGI:
  Game Changers Academy rezerwuje sobie prawo do selekcji nadesłanych zgłoszeń w szczególności do odrzucenia zgłoszeń kierowanych przez jednostki prowadzące działalność konkurencyjną wobec organizatora. Potwierdzenie udziału w spotkaniu zostanie przesłane na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail. Informację o odwołaniu uczestnictwa w spotkaniu prosimy przekazać drogą mailową na adres: kontakt@gamechangersacademy.eu

  Oświadczam, że*:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych, przy czym zgodę swoją wyrażam dobrowolnie.
  Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO]

   

  Related Posts