26 stycznia – spotkanie o wyzwaniach przyszłości i trendach we współpracy w 2023 roku – zapraszamy razem z Pracownią Gier Szkoleniowych

26 stycznia na strone GCA - Game Changers Academy

Już 26 stycznia porozmawiamy o wyzwaniach przyszłości, przed którymi stoją dziś zespoły, liderzy i całe organizacje. 

Ostatnie 3 lata były wyjątkowo turbulentne, wymagały od liderów i managerów wyjątkowych umiejętności adaptacji do nowych warunków, reagowania na kryzysy i odtwarzania struktur nadszarpniętych wyzwaniami pandemii i inflacji. W wielu organizacjach zdarzenia minionych lat, spowodowały spadek zaangażowania i poczucia przynależności, pogorszenie relacji i jakości współpracy.

Wiemy, że zbliża się czas kolejnych ważnych zmian, wielu analityków przewiduje globalny kryzys. Wierzymy, że dzięki doświadczeniom z lat 2020 – 2023 i poprzednich dekad, będziemy potrafili skutecznie odbudować energię, i to, co zostało zaburzone.  

Gala GCA4 Game Changers - Game Changers AcademyNa spotkaniu online 26 stycznia, organizowanym wspólnie przez zespół Pracowni Gier Szkoleniowych i Game Changers Academy, porozmawiamy o wyzwaniach, przed którymi stoi dzisiejszy świat.
Całość odbędzie się w nowej, interaktywnej formule i będzie to okazja by: 
 • Dowiedzieć się więcej o głównych trendach w biznesie, które będą kształtować polityki HR w polskich i światowych organizacjach, 
 • Zobaczyć, jak można przebudować działy HR, żeby stały się mocnym wsparciem dla ludzi w organizacjach, 
 • Posłuchać o tym, jak przygotować się do odbudowy zaangażowania w zespołach,  
 • Poznać kluczowe kompetencje, których budowa zaowocuje w przyszłości,  
 • Przekonać się o skuteczności rozwiązań oferowanych przez Pracownię Gier Szkoleniowych i Game Changers Academy w zakresie: budowania i rozwój zespołów, odbudowy relacji, zaangażowania, zaufania, przynależności, a także skutecznego zarządzania poprzez wyposażenie liderów we właściwe narzędzia. 

Zastanawiasz się czy to spotkanie jest dla Ciebie? Zdecydowanie tak, jeśli:

 • chcesz być na bieżąco z trendami i dowiedzieć się co będzie kształtowało kultury organizacyjne i polityki HR w 2023,  
 • chcesz efektywnie wspierać biznes w obliczu aktualnych wyzwań, 
 • tworzysz strategie HR i szukasz nowych rozwiązań na budowanie zaangażowania i współzależności pracowników,     
 • zarządzasz zespołem i chcesz systemowo przygotować zespół do efektywnego działania w nieprzewidywalnych czasach. 

Jagoda i Asia na GCA - Game Changers Academy

 Skorzystaj z formularza poniżej i dołącz do wydarzenia ➡️

Szczegóły spotkania

Kiedy: 26 stycznia 2022, 10:00 – 11:30

Gdzie: spotkanie w aplikacji Zoom (link do spotkania prześlemy wraz z mailowym potwierdzeniem udziału).

Po głównej części spotkania otworzymy da Was przestrzeń, w której będziecie mogli porozmawiać o wyzwaniach, z jakimi obecnie się mierzycie i zaczerpnąć z doświadczenia innych uczestników. Zainteresowanych prosimy o zaznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu zgłoszeniowym.

  Imię i nazwisko*

  Stanowisko*

  Nazwa organizacji*

  Firmowy adres email

  Numer kontaktowy

  Dlaczego chcesz wziąć udział w spotkaniu?*

  Chcę wziąć udział w części networkingowej
  taknie

  Skąd wiesz o wydarzeniu?*
  Zaproszenie indywidualneNewsletter Game Changers AcademyMedia społecznościowe (Facebook, Linkedin)Polecenie współpracownika

  Inne

   
   
  UWAGI:

  1. Game Changers Academy rezerwuje sobie prawo do selekcji nadesłanych zgłoszeń w szczególności do odrzucenia zgłoszeń kierowanych przez jednostki prowadzące działalność konkurencyjną wobec organizatora. Potwierdzenie udziału w spotkaniu zostanie przesłane na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail.

  Informację o odwołaniu uczestnictwa w spotkaniu prosimy przekazać drogą mailową na adres: kontakt@gamechangersacademy.eu

  Oświadczam, że*:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PGS Pracownia Gier Szkoleniowych Sp. z o.o. oraz Salander Sp. z o.o. w Warszawie w zakresie prowadzonej przez nią działalności gospodarczej na potrzeby realizacji zobowiązań wynikających z zapisu na powyższe wydarzenie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000, ze zm.) oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1).

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych, przy czym zgodę swoją wyrażam dobrowolnie.

  Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO]

  Wyrażam zgodę na Otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną od PGS Pracownia Gier Szkoleniowych Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. Dz. U. Nr 144 poz. 1204 „O świadczeniu usług drogą elektroniczną”). Mam prawo do odwołania powyższej zgody.

   

  Organizatorami spotkania są:

  Organizatorzy spotkania - Game Changers Academy

  Related Posts