22.01 – Interaktywny finał Game Changers Coffee: Zarządzanie konfliktem

Już 22 stycznia br. o godz. 10:00 zapraszamy na finałową kawę Game Changerów. Tematem ostatniego spotkania, podobnie jak 10-modułowej Akademii Master of Business Change, będzie  Zarządzanie konfliktem.
Tym razem uczestników zapraszamy do wzięcia udział w interaktywnym warsztacie, podczas którego dowiedzą się:
 

 • Jak budować kulturę współpracy? 
 • Jak konstruktywnie wykorzystać opór?
 • Jak tworzyć reguły, które porządkują rzeczywistość? 
 • Jak odważnie zarządzać konfliktami? ​ 

Czego możesz się spodziewać? 

W pierwszej części weźmiesz udział w grze symulacyjnej Łowisko.

 • Wspólnie z innymi uczestnikami zmierzysz się w niej z konfliktami, które rodzą się w sytuacji zmienności, niepewności i niejasności celu.
 • Staniesz w obliczu negocjacji i konieczności podejmowania decyzji od których będzie zależeć Twój sukces, bądź porażka.
 • Przekonasz się, jak sam radzisz sobie w sytuacjach konfliktowych. Czy bliższe jest Ci rozwiązywanie czy uniknie konfrontacji.

Druga część spotkania będzie okazją do metodycznej pracy warsztatowej.

 • Wnioski z gry przełożymy na rzeczywistość biznesową.
 • Dowiesz się o rodzajach konfliktów, ich podłożu i wreszcie o sposobach radzenia sobie z nimi.

Nad przebiegiem tej części czuwał będzie Rafał Olejniczak – manager z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu i coach zajmujący się rozwojem samoświadomości liderów i usprawnianiem funkcjonowania kadry zarządzającej.

W spotkaniu wezmą udział eksperci i absolwenci programów Game Changers Academy, liderzy z różnych organizacji, managerowie i szefowie zespołów odpowiedzialnych za transformację i rozwój biznesu oraz HR business partnerzy wspierający rozwój kadr zarządzających.

Zasady uczestnictwa:

 • Spotkanie Game Changers Coffee Zarządzanie konfliktem ma charakter interaktywnego warsztatu (na wzór modułów Game Changers Academy) – nie będzie to webinar. Liczba miejsc jest ograniczona.
 • By wziąć udział, po zarejestrowaniu otrzymasz krótkie zadanie do wykonania przed warsztatami – tylko osoby, które wykonają Pre-work otrzymają link do spotkania.
 • Liczymy na Twoje zaangażowanie, dlatego nie planuj innych aktywności w trakcie warsztatu. To czas na Twój rozwój.
 • Dla swojego komfortu zadbaj o miejsce, które sprzyja koncentracji. Zalecamy udział w spotkaniu przy użyciu komputera/laptopa przy włączonej kamerze. Pod ręką miej przygotowany swój smartfon. Będziesz z niego korzystał w trakcie symulacji.

W przypadku konieczności rezygnacji z udziału, prosimy o jak najszybsze poinformowanie nas o tym, najpóźniej do 20 stycznia. Pozwoli nam to zachować strukturę warsztatów oraz zaprosić na wydarzenie kolejną osobę z listy rezerwowej. 

Gdzie i kiedy:

22 stycznia 2021 (piątek) 10.00 – 12.30, w aplikacji ZOOM.

Szczegółowe dane dostępowe są przesyłane wraz z potwierdzeniem udziału w spotkaniu. Rejestracja jest bezpłatna, wymaga zapisu poprzez formularz poniżej oraz przygotowania Pre-worku. 

Eksperci i prowadzący spotkanie:

Final Game Changers Coffee eksperci www - Game Changers Academy

Rejestracja:

  Imię i nazwisko

  Stanowisko

  Nazwa firmy

  Numer kontaktowy

  Adres email

  Czego najbardziej potrzebują managerowie w Twojej organizacji w realizacji strategii biznesowej 2021?

  Czy uczestniczyłaś/łeś w poprzednich kawach? Jeśli tak, napisz co było najbardziej
  wartościowe.

  Skąd dowiedziałeś/dowiedziałaś się o wydarzeniu?
  Mailing Game Changers AcademyZaproszenie indywidualne (napisz poniżej od kogo)Media społecznościowe (Facebook, LinkedIn)

  Inne

   
   
  UWAGI:

  1. Game Changers Academy rezerwuje sobie prawo do selekcji nadesłanych zgłoszeń w szczególności do odrzucenia zgłoszeń kierowanych przez jednostki prowadzące działalność konkurencyjną wobec organizatora. Potwierdzenie udziału w spotkaniu zostanie przesłane na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail.

  Informację o odwołaniu uczestnictwa w spotkaniu prosimy przekazać drogą mailową na adres: kontakt@gamechangersacademy.eu

  Oświadczam, że:
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PGS Pracownia Gier Szkoleniowych Sp. z o.o. oraz Salander Sp. z o.o. w Warszawie w zakresie prowadzonej przez nią działalności gospodarczej na potrzeby realizacji zobowiązań wynikających z zapisu na powyższe wydarzenie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000, ze zm.) oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1).

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych, przy czym zgodę swoją wyrażam dobrowolnie.

  Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO]

  Wyrażam zgodę na Otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną od PGS Pracownia Gier Szkoleniowych Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. Dz. U. Nr 144 poz. 1204 „O świadczeniu usług drogą elektroniczną”). Mam prawo do odwołania powyższej zgody.

   

  Related Posts

  Dołącz do społeczności

  Game Changers Academy!

  Zapisz się na newsletter

  i otrzymuj bezpłatne zaproszenia na nasze spotkania

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danychosobowych dla celów marketingowych, przy czym zgodę swoją wyrażam dobrowolnie.