22.01 – Interaktywny finał Game Changers Coffee: Zarządzanie konfliktem

Już 22 stycznia br. o godz. 10:00 zapraszamy na finałową kawę Game Changerów. Tematem ostatniego spotkania, podobnie jak 10-modułowej Akademii Master of Business Change, będzie  Zarządzanie konfliktem.
Tym razem uczestników zapraszamy do wzięcia udział w interaktywnym warsztacie, podczas którego dowiedzą się:
 

 • Jak budować kulturę współpracy? 
 • Jak konstruktywnie wykorzystać opór?
 • Jak tworzyć reguły, które porządkują rzeczywistość? 
 • Jak odważnie zarządzać konfliktami? ​ 

Czego możesz się spodziewać? 

W pierwszej części weźmiesz udział w grze symulacyjnej Łowisko.

 • Wspólnie z innymi uczestnikami zmierzysz się w niej z konfliktami, które rodzą się w sytuacji zmienności, niepewności i niejasności celu.
 • Staniesz w obliczu negocjacji i konieczności podejmowania decyzji od których będzie zależeć Twój sukces, bądź porażka.
 • Przekonasz się, jak sam radzisz sobie w sytuacjach konfliktowych. Czy bliższe jest Ci rozwiązywanie czy uniknie konfrontacji.

Druga część spotkania będzie okazją do metodycznej pracy warsztatowej.

 • Wnioski z gry przełożymy na rzeczywistość biznesową.
 • Dowiesz się o rodzajach konfliktów, ich podłożu i wreszcie o sposobach radzenia sobie z nimi.

Nad przebiegiem tej części czuwał będzie Rafał Olejniczak – manager z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu i coach zajmujący się rozwojem samoświadomości liderów i usprawnianiem funkcjonowania kadry zarządzającej.

W spotkaniu wezmą udział eksperci i absolwenci programów Game Changers Academy, liderzy z różnych organizacji, managerowie i szefowie zespołów odpowiedzialnych za transformację i rozwój biznesu oraz HR business partnerzy wspierający rozwój kadr zarządzających.

Zasady uczestnictwa:

 • Spotkanie Game Changers Coffee Zarządzanie konfliktem ma charakter interaktywnego warsztatu (na wzór modułów Game Changers Academy) – nie będzie to webinar. Liczba miejsc jest ograniczona.
 • By wziąć udział, po zarejestrowaniu otrzymasz krótkie zadanie do wykonania przed warsztatami – tylko osoby, które wykonają Pre-work otrzymają link do spotkania.
 • Liczymy na Twoje zaangażowanie, dlatego nie planuj innych aktywności w trakcie warsztatu. To czas na Twój rozwój.
 • Dla swojego komfortu zadbaj o miejsce, które sprzyja koncentracji. Zalecamy udział w spotkaniu przy użyciu komputera/laptopa przy włączonej kamerze. Pod ręką miej przygotowany swój smartfon. Będziesz z niego korzystał w trakcie symulacji.

W przypadku konieczności rezygnacji z udziału, prosimy o jak najszybsze poinformowanie nas o tym, najpóźniej do 20 stycznia. Pozwoli nam to zachować strukturę warsztatów oraz zaprosić na wydarzenie kolejną osobę z listy rezerwowej. 

Gdzie i kiedy:

22 stycznia 2021 (piątek) 10.00 – 12.30, w aplikacji ZOOM.

Szczegółowe dane dostępowe są przesyłane wraz z potwierdzeniem udziału w spotkaniu. Rejestracja jest bezpłatna, wymaga zapisu poprzez formularz poniżej oraz przygotowania Pre-worku. 

Eksperci i prowadzący spotkanie:

Final Game Changers Coffee eksperci www - Game Changers Academy

Rejestracja:

  Imię i nazwisko

  Stanowisko

  Nazwa firmy

  Numer kontaktowy

  Adres email

  Czego najbardziej potrzebują managerowie w Twojej organizacji w realizacji strategii biznesowej 2021?

  Czy uczestniczyłaś/łeś w poprzednich kawach? Jeśli tak, napisz co było najbardziej
  wartościowe.

  Skąd dowiedziałeś/dowiedziałaś się o wydarzeniu?
  Mailing Game Changers AcademyZaproszenie indywidualne (napisz poniżej od kogo)Media społecznościowe (Facebook, LinkedIn)

  Inne

   
   
  UWAGI:

  1. Game Changers Academy rezerwuje sobie prawo do selekcji nadesłanych zgłoszeń w szczególności do odrzucenia zgłoszeń kierowanych przez jednostki prowadzące działalność konkurencyjną wobec organizatora. Potwierdzenie udziału w spotkaniu zostanie przesłane na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail.

  Informację o odwołaniu uczestnictwa w spotkaniu prosimy przekazać drogą mailową na adres: kontakt@gamechangersacademy.eu

  Oświadczam, że:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PGS Pracownia Gier Szkoleniowych Sp. z o.o. oraz Salander Sp. z o.o. w Warszawie w zakresie prowadzonej przez nią działalności gospodarczej na potrzeby realizacji zobowiązań wynikających z zapisu na powyższe wydarzenie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000, ze zm.) oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1).

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych, przy czym zgodę swoją wyrażam dobrowolnie.

  Zapoznałam/zapoznałem się z Klauzulą informacyjną[link do klauzuli informacyjnej RODO]

  Wyrażam zgodę na Otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną od PGS Pracownia Gier Szkoleniowych Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. Dz. U. Nr 144 poz. 1204 „O świadczeniu usług drogą elektroniczną”). Mam prawo do odwołania powyższej zgody.

   

  Related Posts