12 czerwca, 12.30-14.30
Społeczny Instytut Wydawniczy ZNAK, ul. Kościuszki 37, 30-105 Kraków.
Zapraszamy na czwarte spotkanie liderów z cyklu „Strategia na rozdrożu”. Tym razem w Krakowie.
W gronie liderów, managerów, osób odpowiedzialnych za organizacyjne transformacje chcemy porozmawiać o strategii w zmiennych, nieprzewidywalnych czasach.
„Potrzebujemy więcej myślenia strategicznego, a mniej planowania” twierdzi Henry Mintzberg, profesor zarządzania w INSEAD.
Obserwujemy, jak stare myślenie o planowaniu strategicznym przestaje pasować do dynamicznej rzeczywistości. Wizja i strategiczny kierunek, połączone z gotowością do zmiany i szybkiej adaptacji stały się o wiele ważniejsze od sztywnych planów. Ale czy jesteśmy na to gotowi?
Tematy spotkania:
– Czy w pędzącym świecie BANI, VUCA – planowanie strategiczne ma jeszcze sens?
– Czy kaskadowanie zmian i decyzji jest w tym tempie wykonalne?
– Jak przekuć wizję w plan działania?
– Jeśli nie XX-wieczne planowanie strategiczne, to co dalej?
Dla kogo jest to spotkanie?
- Jesteś liderem/ liderką i szukasz inspiracji w obszarze definiowania i wdrażania strategii.
- Doceniasz wymianę myśli, dyskusje w interdyscyplinarnym gronie menedżerów i liderów z różnych organizacji.
- Szukasz inspiracji, ciekawych doświadczeń korporacyjnych, organizacyjnych z wdrażania ambitnych projektów i angażowania ludzi do zmian.
- Szukasz okazji do rozwoju osobistego i zawodowego w obszarze nowoczesnego przywództwa.
Gość specjalny:
Maciej Migda
Dyrektor zarządzający Wydawnictwa Otwarte. Całe życie zawodowe związał z marketingiem i budowaniem marek. W latach 2004-2011 odpowiadał za marketing Grupy RMF, w tym przygotowanie i realizację nowej strategii komunikacji marki RMF FM. Nauczyciel akademicki i konsultant projektów edukacyjnych, wspierający rozwijania kompetencji przyszłości wśród uczniów i studentów. Ukończył Szkołę Trenerów Zarządzania MATRIK.
Spotkanie liderów poprowadzą:
Joanna Średnicka
Co-Founder Game Changers Academy, CEO Pracownia Gier Szkoleniowych.
Współzałożycielka Pracowni Gier Szkoleniowych, pomysłodawczyni przedsięwzięcia gier online w badaniu kompetencji Competence Game oraz inicjatorka Game Changers Academy. Przedsiębiorczyni, partner zarządzająca w trzech spółkach z obszaru doradztwa, szkoleń metodą gier, rozwoju a także biznesu e-commerce (experiencecorner.com). Doktor Nauk Społecznych.
Jagoda Gandziarowska-Ziołecka
Dyrektor Programowa, Game Changers Academy.
Ekspertka metod gier i symulacji w procesach szkoleniowych. Partner zarządzająca i współzałożycielka Pracowni Gier Szkoleniowych. Specjalizuje się w wykorzystywaniu gier symulacyjnych w procesach budowy nowych zespołów, usprawniania komunikacji w organizacjach, wdrażania zasad współpracy opartej na zaufaniu i zorientowanej na osiąganie celów. Autorka publikacji na temat wykorzystania gier i symulacji w administracji publicznej. Pasjonuje ją jakość współpracy w życiu publicznym.
Informacje praktyczne:
– Data: 12 czerwca 2024
– Godzina: 12:30 – 14.30
– Lokalizacja: Społeczny Instytut Wydawniczy ZNAK, ul. Kościuszki 37, 30-105 Kraków
– Uwaga: ulica jest w przebudowie, prosimy o założenie zapasu czasu na dotarcie.
Zapisz się przez ten formularz, zajmie Ci to mniej niż 1 minutę.
Konieczność zapisów:
Prosimy o zgłoszenie chęci udziału w spotkaniu. Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy przez formularz.
Game Changers Academy
Jesteśmy zespołem, który wspiera liderów w rozwoju, dając im nowatorskie narzędzia zarówno do wzmacniania swoich kompetencji jak i samorozwoju. Wokół GCA zgromadziliśmy ludzi, którzy są innowatorami w swoich dziedzinach, angażują się w projekty, zarówno w swoich organizacjach, jak i poza nimi, dzieląc się doświadczeniem na zewnątrz.
Jak mówią twórcy Game Changers Academy „Stworzyliśmy Game Changers Academy by inspirować i wspierać tych, od których zależy sukces transformacji. Tych, którzy są nośnikami zmian w firmie i którzy nie tylko są otwarci na inspiracje z zewnątrz swojej firmy, ale również mają motywację, aby to ich projekty znalazły się wśród tych, które zostaną skutecznie przeprowadzone, którzy chcą zdobyć nowe narzędzia pomagające w przeprowadzaniu zmian i lepiej poznać siebie. Tak, żeby zmaksymalizować szansę na sukces.”
Partnerem wydarzenia w Krakowie jest Społeczny Instytut Wydawniczy ZNAK.