13 lipca 2023 w godzinach 9.00- 15.30 organizujemy spotkanie liderów, na którym chcemy dzielić się wiedzą i wspólnym doświadczeniem w budowaniu odporności, zarówno swojej osobistej, jak i całej organizacji.

Spotkanie „Komfort w zmianie i niejednoznaczności” będzie też podsumowaniem cyklu kawowych rozmów. Chcemy jeszcze raz podziękować za udział w tym wydarzeniu i podzielenie się swoim doświadczeniem i wnioskami z całą społecznością kawowych gości. Spotkanie przeprowadzimy w formie panelowej dyskusji, w czasie której opowiemy o swoich sposobach na „utrzymanie spokoju w czasach turbulencji”.

Widzimy potrzebę wymiany doświadczeń, konkretnych rozwiązań, które pomogą nam wszystkim łatwiej nawigować w czasach niepewności i ciągłej zmiany. Wiemy, że tylko nieliczni czują się w niej komfortowo, ale wiemy też, jak zmniejszyć dyskomfort przechodzenia przez gwałtowne i nieprzewidywalne zmiany poprzez doświadczenie, które otwiera głowy i daje możliwość  zdobycia świeżej perspektywy.

W czasie naszego spotkania zaprosimy wszystkich uczestników do udziału w jednej z najlepszych symulacji biznesowych, świetnie oddających realia złożonego środowiska biznesu, który szybko i gwałtownie się zmienia. HEXGame jest częścią oferty Power Shot – krótkich, dynamicznych spotkań dla top kadry i liderów – to świetna okazja, żeby zobaczyć jak działa i co przynosi.

Czego dowiesz się podczas spotkania liderów z grą symulacyjną HEXGame?

 

Panel dyskusyjny poprowadzi Joanna Średnicka – CEO Pracowni Gier Szkoleniowych, a uświetnią go swoim udziałem zaproszeni paneliści: Michał Żyliński  – architekt rozwiązań w Google , Julita Rudolf COO Katalog Marzeń, Łukasz Curyło Dyrektor PUP w Jaworznie i Magda Garncarek socjolożka i strateżka. Porozmawiamy z nimi o  budowaniu odporności, przechodzeniu przez trudne zmiany i tym jak znajdują komfort w  bardzo zmiennym środowisku.

Zapisz się na spotkanie ( to tylko 3 minuty):

HEXGame to gra, która została zaprojektowana po to, aby pokazać, że zmiana to nie tylko wyzwanie i dyskomfort, ale również przyczyna wzrostu i rozwoju.
Została stworzona przez zespół naukowców pod kierunkiem Richarda D. Duke, w odpowiedzi na pilną potrzebę wykształcenia kadry osób zarządzających w sektorze publicznym w Ghanie. Była częścią programu wspierającego rozwój w krajach Trzeciego Świata i wsparciem w próbie rozwiązania ich dramatycznych problemów społeczno-ekonomicznych.

Teraz my możemy skorzystać z tego benefitu i przenieść wnioski z niej na obszar wspierania liderskich kompetencji. Po grze, krótko omówimy wnioski jakie przyniosła i zaprosimy na niewielki poczęstunek i networking.

Game Changers Academy
Hello, Welcome to the site. Please click below button for chatting me through messenger.
Wyślij wiadomość
Powered by ThemeAtelier

Zgoda na Przesyłanie Ofert Handlowych, Materiałów Marketingowych oraz Newslettera

Przesyłając swoje dane poprzez formularz na stronie https://gamechangersacademy.eu/, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę PGS Pracownia Gier Szkoleniowych sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 39/2, 02-508 Warszawa, NIP: 118-188-35-40, w celu:

  1. Przesyłania mi informacji handlowych i marketingowych, w tym ofert, promocji, informacji o wydarzeniach i nowościach dotyczących działalności PGS Pracownia Gier Szkoleniowych sp. z o.o., za pośrednictwem:

    • Poczty elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail.
    • Telefonu, poprzez kontakt telefoniczny na wskazany przeze mnie numer telefonu.
  2. Przesyłania mi newslettera zawierającego informacje o aktualnych ofertach, produktach, usługach oraz wydarzeniach organizowanych przez PGS Pracownia Gier Szkoleniowych sp. z o.o., na podany przeze mnie adres e-mail.

Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wycofania zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Wycofanie zgody może zostać zrealizowane poprzez przesłanie odpowiedniego żądania na adres e-mail: biuro@pracowniagier.com lub kontakt telefoniczny pod numerem: +48 22 468 85 52.