27 stycznia zapraszamy na dzień otwarty z Game Changers Academy. Będzie to okazja do aż 3 spotkań z Game Changer(k)ami, eksperta(ka)mi oraz gośćmi z biznesu i świata nauki. Od rana, już o 11:00 porozmawiamy z Magdaleną Petryniak (CEO Story Seekers), o 13:00 zaprezentujemy ofertę aż 3 otwartych kursów liderskich, które ruszają wiosną 2023, a po 15:00 wyjątkowa rozmowa – seminarium o rozwoju i odbudowie nadziei. Szczegółowa agenda poniżej . 

W obliczu ogromnej niepewności i wyzwań, przed którymi stoją nasze organizacje, społeczności i kolejne pokolenia startujemy z nowym cyklem interdyscyplinarnych rozmów z eksper(tk)ami, lider(k)ami, ludźmi biznesu i nauki. Ostatnie lata przyniosły radykalne zmiany w sposobach zarządzania wielu organizacji. Elastyczność, hybrydowość, zrównoważony rozwój na dobre zagościły na liście biznesowych wyzwań, podobnie jak kryzysy psychiczne pracowników,  troska o ich dobrostan, czy realność katastrofy klimatycznej. Czy te nowe wyzwania da się  połączyć  ze standardowymi celami biznesowymi, z oczekiwaniem efektywności, maksymalizacji zysków i nieograniczonego wzrostu?  

Kogo zapraszamy do udziału? 

Agenda Open Day GCA – 27 stycznia : 

 

I część: 11:00-12:00 – rozmowa z Magdaleną Petryniak, CEO Story Seekers, prowadzącą moduł Storytelling w ramach Master Of Business Change o kluczowych wyzwaniach liderów we współczesnym świecie:  

Rozmowę poprowadzi Bartosz Soja – konsultant Game Changers Academy. 

 

Magdalena PetryniakPrezeska Story Seekers Polska, Przedstawicielka Mike Bosworth Leadership™ na CEE 

Od 15 lat zajmuje się komunikacją marketingową, sprzedażową i społeczną prowadząc Grupę SAPR. W 2015 roku dołączyła do globalnego zespołu konsultantów Mike’a Boswortha wdrażając jego podejście Customer Hero Story® w organizacjach na całym świecie, w tym: Polsce, Singapurze, USA, UK, Czechach, Niemczech i Armenii. Specjalizuje się w branżach nowych technologii, cyberbezpieczeństwa, finansów i usług doradczych. Przez całą karierę związana z edukacją menedżerską. Przez 3 lata zarządzała programami specjalnymi i konferencjami ICAN Institute wydawcy „Harvard Business Review Polska”. Trenerka, moderatorka, konferansjerka i mentorka, przeprowadziła ponad 250 warsztatów i konferencji na całym świecie. Absolwentka Leadership Program w Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health w USA, aktywnie zaangażowana w działalność społeczną.  

 

II część: 13:00-13:30 Drzwi otwarte o ofercie Game Changers Academy z udziałem dyrektorki programowej GCA – Jagody Gandziarowskiej-Ziołeckiej i konsultanta GCA Bartosza Soi.  

Przyjdź, jeśli chcesz: 

 

III część: 15:00  – 16:00 O Seminarium o rozwoju i nadziei – dr Magdalena Łużniak-Piecha, Agnieszka Gajewska, Joanna Średnicka 

Seminarium o rozwoju i nadziei to wspólna inicjatywa Game Changers Academy i Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu SWPS.  

Zachodnia kultura to kultura nadziei. Mamy długą tradycję tworzenia ambitnych projektów, i wiary w możliwość ich realizacji. Choć od teoretyków i praktyków zarządzania rzadko o nadziei słyszymy, w połączeniu z wyobraźnią jest ona podstawą wszystkich inicjatyw transformacyjnych.   

W tym cyklu chcemy rozmawiać właśnie o nadziei.  Czy wciąż ją mamy? Na co? O czym marzymy? Jakie miejsce zajmuje w tych marzeniach i nadziejach praca?  I z perspektywy liderów i gamchangerów: jak odbudowywać i rozbudzać nadzieję (w sobie?) i innych?  

Do rozmów w ramach Seminarium zapraszamy świadome liderki i refleksyjnych ekspertów, spróbujemy poszukać złotego środka między świeżymi teoriami naukowymi, a realiami biznesu i  firmowego życia.  

Podczas „Seminarium: o rozwoju i nadziei” zapraszamy do rozmowy z trzema ekspertkami: 

 

Agnieszka Gajewska, Partnerka PwC, globalna liderka ds. usług publicznych i rządowych.  


Na co dzień kieruje globalnym zespołem ds. usług publicznych i rządowych, liczącym ponad 12 000 specjalistów, którzy pomagają rządom na całym świecie  maksymalizować pozytywny wpływ na ich obywateli. Przez ostatnie 20 lat pracowała globalnie wspierając rządy, instytucje międzynarodowe i sektor prywatny w tworzeniu i realizacji projektów na rzecz zrównoważonego rozwoju. Pracowała w ponad 40 krajach na czterech kontynentach, skupiając się na tworzeniu i realizacji projektów wspierających zrównoważoną agendę i rozwój infrastruktury.  
Agmieszka jest również prezeską Fundacji PwC w Polsce. Posiada tytuł doktora nauk ekonomicznych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. 

 

Dr Magdalena Piecha, doktor psychologii, Prodziekan Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu SWPS.  


Pracuje jako coach, szkoleniowiec oraz wykładowca akademicki. Specjalizuje się w społecznej psychologii organizacji. Buduje i wdraża systemy wspierające efektywność podejmowania decyzji managerskich. Prowadzi szkolenia z zakresu Zarządzania Potencjałem Osobistym, Coachingu, Negocjacji i Zarządzania Zespołami Międzykulturowymi. Pisze podręczniki e-learningowe, regularnie komentuje najnowsze fenomeny i zjawiska społeczne w programach publicystycznych.  
Związana z Uniwersytetem SWPS w Polsce, a także współpracuje z uczelniami międzynarodowymi, m.in.  Polish University Abroad w Londynie, Euro Académie w Paryżu, Tecnologico Monterrey i Uniwersytetem w Bari. 

 

 

Joanna Średnicka, przedsiębiorczyni, współzałożycielka Pracowni Gier i Game Changers Academy,  badaczka organizacji w nurcie zarządzania humanistycznego. 

Od 2004 roku prowadzi firmę wraz z dwojgiem wspólników. Ma ponad 10 letnie doświadczenie w zarządzaniu organizacjami, które odnotowują coroczne wzrosty finansowe, działają w Polsce i na rynkach zagranicznych. Specjalizuje się w zarządzaniu zespołami, rozwoju talentów, a także analizie zmian zachodzących w firmach. Zrealizowała ponad 2000 godzin interwencji i programów rozwojowych w oparciu o gry i symulacje. Ekspertka badań i rozwoju organizacji w zakresie kultury, procesów i modeli działania . Absolwentka prestiżowego programu dla przedsiębiorców Young Transatlantic Innovation Leaders Initiative 2017, organizowanego przez US State Department i The German Marshall Fund of the United States, którego celem jest wspieranie i rozwój współpracy firm i startup-ów. Socjolożka (UW), posiada tytuł doktora nauk społecznych (zarządzanie humanistyczne) Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie  

 

Gospodarzem Open Day Game Cangers Acaedemy będzie Bartosz Soja – konsultant Game Changers Academy 

 

ZAREZERWUJ MIEJSCE W PIERWSZYM RZĘDZIE:

[contact-form-7 id=”15212″ title=”27_01_2023 Open Day GCA”]

 

Świetnie!

Witamy w Game Changers Academy! 🎉

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera! 📬

Jesteśmy podekscytowani, że dołączasz do społeczności Game Changers Academy! Już wkrótce będziesz otrzymywać od nas najnowsze informacje, inspirujące materiały, a także ekskluzywne oferty i zaproszenia na nasze wydarzenia dla liderów.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz się z nami skontaktować, pisz śmiało!

Dziękujemy, że jesteś z nami – wspólnie zmieniamy zasady gry! 🌟

Zgoda na Przesyłanie Ofert Handlowych, Materiałów Marketingowych oraz Newslettera

Przesyłając swoje dane poprzez formularz na stronie https://gamechangersacademy.eu/, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę PGS Pracownia Gier Szkoleniowych sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 39/2, 02-508 Warszawa, NIP: 118-188-35-40, w celu:

  1. Przesyłania mi informacji handlowych i marketingowych, w tym ofert, promocji, informacji o wydarzeniach i nowościach dotyczących działalności PGS Pracownia Gier Szkoleniowych sp. z o.o., za pośrednictwem:

    • Poczty elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail.
    • Telefonu, poprzez kontakt telefoniczny na wskazany przeze mnie numer telefonu.
  2. Przesyłania mi newslettera zawierającego informacje o aktualnych ofertach, produktach, usługach oraz wydarzeniach organizowanych przez PGS Pracownia Gier Szkoleniowych sp. z o.o., na podany przeze mnie adres e-mail.

Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wycofania zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Wycofanie zgody może zostać zrealizowane poprzez przesłanie odpowiedniego żądania na adres e-mail: biuro@pracowniagier.com lub kontakt telefoniczny pod numerem: +48 22 468 85 52.